Курсова робота «Соціологічна теорія девіантної поведінки», 2005 рік

З предмету Соціальна робота · додано 15.01.2007 15:28 · від Валерия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Соціологія девіантної поведінки 5 1.1. Сутність девіації і основні точки зору на її причини 5 1.2. Головні вияви девіантної поведінки 10 1.2.1. Злочинність 10 1.2.2. Алкоголізм 13 1.2.3. Наркоманія 16 1.2.4. Проституція 17 Розділ 2. Прояви девіантної поведінки серед неповнолітніх 22 2.1. Девіантна поведінка – проблема всіх країн 22 2.2. Вияв контагіозних емоцій 29 Висновки 33 Література 34 Додатки 35

Висновок

В своїй курсовій роботі “Соціологічна теорія девіантної поведінки” я розглянула такі питання, як сутність девіації та її основні причини, а також головні вияви девіантної поведінки, до яких відносяться: злочинність, алкоголізм, наркоманія, проституція. В роботі мною було розглянуто питання проявів девіантної поведінки серед неповнолітніх.

Девіантна поведінка – це проблема всіх кран світу. В кожній країні є визначений відсоток людей, поведінка яких відрізняється від норми. Соціальні працівники повинні працювати з такими людьми і корегувати їх поведінку.

На сучасному складному етапі розвитку нашого суспільства Україні особливо необхідні кадри, які могли б глибоко осмислювати, аналізувати процеси, що відбуваються і знаходити шляхи які зможуть допомогти людям з такою поведінкою, пристосуватися до суспільного життя, мати здібності до психічної корекції таких людей.

Головними напрямками психокорекційної взаємодії з девіантними неповнолітніми, можуть бути:

1) подолання деструктивної тривожності на особистісному рівні;

2) розпізнавання психотравмуючих ситуацій та вироблення навичок адекватного реагування;

3) розширення уявлень про конструктивні форми поведінки;

4) орієнтація на партнерське спілкування з оточуючими дорослими та однокурсниками.

Прояви девіантної поведінки мають викликати особливу занепокоєність педагогічних працівників, оскільки вони засвідчують значні проблеми особистого характеру, що негативно впливають на протікання адаптаційних процесів у нових соціальних умовах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали