Дипломна робота «Кредитування розвитку малого бізнесу на прикладі ТОВ «Трейд»», 2010 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 23.01.2011 10:48 · від Алина · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 8 Розділ 1. Теоретичні основи організації процесу кредитування малого і середнього бізнесу комерційними банками 10 1.1. Роль кредиту і кредитних відносин в економіці України 10 1.2. Основні умови кредитування підприємств малого і середнього бізнесу 28 1.3. Сучасний стан кредитування підприємств малого і середнього бізнесу в Україні 34 Розділ 2. Аналіз та оцінка кредитоспроможності підприємств малого бізнесу на прикладі тов «трейд» 45 2.1. Економічна та правова характеристика ТОВ «Трейд» 45 2.2. Аналіз лізингового кредитування ТОВ «Трейд» 48 2.3. Методичні підходи до оцінки кредитоспроможності малих і середніх підприємств 57 2.4. Використання підприємством ТОВ «Трейд» комерційного кредитування 66 Розділ 3. Удосконалення процесу кредитування підприємств малого і середнього бізнесу 71 3.1. Сучасний стан кредитування підприємств малого і середнього бізнесу в Україні 71 3.2. Управління кредитними ризиками комерційними банками в сучасних умовах 79 3.3. Шляхи підвищення ефективності та перспективи розвитку кредитування малих підприємств 89 Висновки 100 Список використаної літератури 106 Додатки 112

Висновок

Вітчизняна законодавча база спрямована на формування організаційно-правової системи підтримки та розвиток малого підприємництва, зокрема фінансової підтримки. Проте система регулювання кредитних відносин перебуває в постійному русі залежно від зміни потреб суб’єктів малого підприємництва і, відповідно, потребує постійного вдосконалення.

Процес практичної реалізації кредитування малого підприємництва засвідчив, що сприяти його розвитку можна лише шляхом комбінування різних форм і методів регулювання та підтримки, головними серед яких є законодавча, інституційна, фінансово-кредитна підтримка, сприятлива податкова політика.

Через об'єктивні причини і чинники на сучасному етапі соціально-економічних перетворень в Україні питання державної підтримки і розвитку підприємництва, і передусім малого бізнесу, неминуче висувається в центр економічної політики. Нині державна політика стосовно малого підприємництва в Україні продовжує формуватися, визначаються її цілі, напрямки, механізми реалізації. Зроблено кроки на шляху формування цілісної політики підтримки і розвитку малого підприємництва, створення механізмів їх реалізації. Водночас багатьом заходам державного регулювання діяльності малого підприємництва притаманний суперечливий характер. [54]

Встановлено, що подальша розбудова системи фінансово-кредитної підтримки малого підприємництва потребує розв’язання проблем із ліквідною заставою для забезпечення гарантій повернення кредиту, процедур отримання кредитів у більшості банків, розвитком систем мікрокредитування та експрес-кредитів. Розв’язати перелічені вище проблеми слід через розвиток фінансово-кредитної системи за такими пріоритетними напрямками, як створення і розвиток схем надання гарантій комерційним банкам на частку кредиту, що його отримують малі підприємства, створення схеми мікрокредитування для суб’єктів малого підприємництва.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?