Звіт з практики «Звіт про виробничу практику з менеджменту організацій у ПСП «Ніко» Первомайського району Миколаївської області»

З предмету Менеджмент організації · додано 22.01.2011 23:59 · від Елена · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Опис практичної роботи і виконання завдань. 8 Розділ 2. Організація управління сільськогосподарським підприємством. 11 2.1. Форми організації управління виробництвом у ПСП «Ніко 11 2.2. Організація управлінської праці. Планування робочого часу керівників і спеціалістів на основі проведеного хронометражу робочого часу 14 2.3. Розробка заходів по вдосконаленню системи роботи з кадрами управління.19 Розділ 3. Заходи по вдосконаленню структури управління. 22 3.1. Розробка заходів по вдосконаленню системи і структури управління ПСП «Ніко.22 3.2. Розробка заходів по управлінню підприємницькою діяльністю і маркетинговою службою.25 Розділ 4. Методи управління та їх економічна ефективність 28 4.1. Комплексний підхід до використання методів управління з переважним застосуванням економічних та соціально-психологічних методів управління 28 4.2. Розрахунок економічної ефективності управління в ПСП «Ніко 35 Розділ 5. Діловодство 39 5.1. Опис і оцінка інформаційного забезпечення і діловодства, яке ведеться в ПСП «Ніко». Організація контролю за виконанням рішень39 Розділ 6. Загальна оцінка та пропозиції по покращенню організації управління в ПСП «Ніко46

Висновок

Проаналізувавши на практиці систему управління в ПСП «Ніко» Первомайського району Миколаївської області можна зазначити що вона досить непогано організована, хоча можна внести деякі корективи.

Ефективність діяльності підприємства великою мірою залежить від управління нею. А дослідивши ПСП «Ніко» Первомайського району Миколаївської області бачимо, що підприємство досить прибуткове, причому стрімко розвивається. Так рівень рентабельності підприємства на 2008 рік склав 56,95%. Значну роль в цьому відіграв керівник підприємства. Чатікян Араік Феліксович. Приватне сільськогосподарське підприємство “НІКО” організовано на базі господарств ТОВ “Успіх” та СГВК “Злагода”. За 1 квартал кредиторська заборгованість колишніх господарств склала 532 тис. грн.. Чатікян А.Ф. за перше півріччя ліквідував заборгованість перед бюджетом, комерційними структурами, заробітній платі, а також нарахував та виплатив компенсацію за несвоєчасну виплату заробітної плати за 1998, 1999, 2000 рр. В сумі 331 тис. грн.., до кінця 2001 року ПСП “НІКО” прийшло без боргів. Було проведено розрахунки з власниками земельних паїв, що становило 2,07% від вартості паю на суму 495 тис. грн.

Вдосконалення організаційної структури ПСП «Ніко» Первомайського району Миколаївської області необхідно проводити за рахунок створення нових функціональних ланок спрощення. Оскільки на підприємстві відсутня маркетингова служба, то її слід організувати для більш ефективної роботи підприємства тому, що директор не може ефективно одночасно виконувати покладені на нього завдання, які пов’язані з маркетинговою стратегією і з контролем роботи всіх інших відділів. Для розподілу його завдань необхідна посада маркетолога. Також необхідний спеціаліст з менеджменту який би узгоджував роботу дільниці експедирування товарів, торгового відділу та роздрібної торгівельної мережі, спеціалізувався на пошуку постачальників унікальних товарів за максимально низькими закупівельними цінами, а також виконував функції заступника директора.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?