Реферат «Видатні пам’ятки давньогрецької архітектури»

З предмету Культура · додано 23.01.2011 11:16 · від guy2007 · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття ордера, основні стилі в архітектурі Стародавньої Греції 2. Ансамбль афінського акрополя 3. Пропілеї і храм Ніки Аптерос 4. Ерехтейон 5. Парфенон Висновок Список використовуваної літератури

Висновок

Архітектура Стародавньої Греції складає область матеріальної культури, але в той же час – це вид мистецтва.

Архітектура Еллади входить в сферу духовної культури, естетично формує оточення людини, виражає суспільні ідеї в художніх образах.

Історичний розвиток суспільства у всі часи визначає функції і типи споруд, технічні конструктивні системи, художній лад архітектурних споруд.

Архітектурна організація простору населених пунктів, створення міст і полісів, регулювання систем населення виділилися в Стародавній Греції в особливу область – містобудування.

В архітектурі Стародавньої Греції взаємозв’язане функціональні, технічні, естетичні основи “користь, міцність, краса”. Призначення, функції архітектурних споруд Еллади визначають їх план і об’ємно-просторову структуру.

Образно-естетична основа архітектури Стародавньої Греції пов’язана з її соціальною функцією і виявляється у формуванні об’ємно-просторової і конструктивної структури споруд архітектури.

Виразні засоби архітектури Стародавньої Греції (Еллади) – композиція, тектоніка, масштаб, пропорції, ритм, пластика об’ємів, фактура і колір матеріалів створили неповторний синтез мистецтв, що відрізняють архітектуру Стародавньої Греції від інших архітектурних стилів.

Коментар модератора

Теоретична описова робота із картинками

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?