Курсова робота «Розробка системи менеджменту у АТ оздоровчо-відпочинковому»

З предмету Менеджмент організації · додано 20.01.2011 14:40 · від katja · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика АТ “ КАРПАТИ ” 2. Формування функцій менеджменту на підприємстві 2.1. Планування 2.2. Організування 2.3. Мотивування 2.4. Контролювання 2.5. Регулювання 3. Використання методів менеджменту в організації 4. Розроблення механізмів прийняття управлінських рішень в організації 5. Проектування комунікацій на підприємстві 6. Формування механізмів управління групами працівників в організації 7. Розробка пропозицій в удосконалення керівництва 8. Оцінювання ефективності систем менеджменту Висновки Список літератури

Висновок

В даному курсовому проекті були охарактеризовані всі сторони діяльності АТ “КАРПАТИ ". Ця фірма займається наданням послуг. Підприємство успішно конкурує з іншими фірмами. Всі операції проводяться згідно закону України.

В проекті розроблено функції менеджменту, які забезпечують управлінський вплив на реалізацію. При розробці планування встановлено місію, цілі діяльності підприємства, оцінено зовнішнє і внутрішнє середовища, досліджено стан організації і розроблено стратегію і напрями її реалізації.

Побудовано структуру управління організацією, яка дозволить керівнику даного підприємства управляти людьми. Також розроблено систему мотивування працівників. Організацію забезпечено контролем, що дозволить аналізувати її діяльність і направляти в потрібному напрямку.

Керівництво направляє свої зусилля на ефективне застосування методів менеджменту в організації, які безпосередньо впливають на працівників у результаті функцій менеджменту. Добре налагоджені комунікації між рівнями управління.

Діють формальні і неформальні групи, зусилля яких направлені на покращення якості обслуговування, підвищення культурного рівня, продуктивного і цікавого проведення дозвілля.

Підприємство має всі шанси завоювати ринок споживачів в даному регіоні і за його межами.

Коментар модератора

Львівська політехніка

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення