Дипломна робота «Організація зовнішньоекономічних операцій в фермерському господарстві «Владам» Жовтневого району», 2010 рік

З предмету ЗЕД · додано 19.01.2011 23:15 · від Елена · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Теоретичні основи організації зовнішньоекономічних операцій 5 1.1. Сутність та значення зовнішньоекономічної діяльності для економіки підприємств 5 1.2. Роль та значення маркетингових досліджень при проведенні зовнішньоекономічних операцій 13 1.3. Методика дослідження зовнішньоекономічної діяльності підприємств 25 Розділ 2. Характеристика сучасного стану фг «владам» Та здійснення зовнішньоекономічної діяльності 31 2.1. Характеристика соціально-економічного розвитку ФГ «ВЛАДАМ» 31 2.2. Оцінка сильних і слабких сторін ФГ «ВЛАДАМ» 38 2.3. Аналіз стану зовнішньоторгової діяльності ФГ «ВЛАДАМ» 46 Розділ 3. Шляхи удосконалення організації зовнішньоекономічних операцій в фг «владам» 55 3.1. Удосконалення маркетингової діяльності ФГ «Владам» на світових ринках 55 3.2. Напрями підвищення конкурентоспроможності продукції підприємства як об’єкта експортно - імпортних операцій 68 3.3. Можливі ризики для ФГ «Владам» та способи їх усунення при зовнішньоекономічних операціях 84 Висновки 90 Список використаних джерел

Висновок

1. Зовнішньоекономічна діяльність завжди була і залишається важливою складовою суспільного розвитку України, незважаючи на зміни в політичній ситуації, економічній кон'юнктурі та правовому середовищі країни. Проведення зовнішньоекономічних операцій підприємствами в великій мірі залежить від рівня досліджень, тому особливо важливим є розробка добре скоординованої програми дій, від яких залежить успіх виробничої та ринкової політики фірми.

2. ФГ «Владам» є одним з лідерів в Миколаївській області по виробництву овочів та плодово-овочевих консервів та реалізації насіння. Для виготовлення консервів з овочів та фруктів використовується імпортне устаткування, новітні закаточні й пакувальні машини, фільтраційне устаткування і автоматика, які дають можливість запропонувати споживчому ринку продукцію гідної якості по реальному, доступним масовому споживачеві цінам.

3. При дослідженні ринку необхідно враховувати особливості країни, традиції та культуру. Налагоджені зв’язки з низкою іноземних партнерів додати досвіду у спілкуванні та веденні ділових переговорів, спеціалісти зовнішньоекономічної діяльності в ФГ «Владам» є професіоналами, однак при налагодженні ділових контактів із закордонними партнерами слід покращити практику вибору партнерів.

4. Підприємство займається імпортом та експортом. Фермерське господарство імпортує насіння овочів та устаткування. Експорт підприємства представлений торгівлею соками малими партіями в зарубіжні країни. А також можна сказати, що робота здійснюється сумлінно та згідно встановлених норм. Але при розширенні підприємства, на мою думку, треба організувати зовнішньоекономічний відділ, в якому буде працювати декілька спеціалістів з зовнішньоекономічної діяльності.

5. Господарство визначає сильні та слабкі сторони, що допомагає йому виділити ті напрямки, в яких воно може досягти успіху; оцінює можливості та погрози потенційних ринків, що допомагає визначити фактори, які є необхідними для успіху на ринку. ФГ „Владам” постачає свіжі овочі та сокову продукцію на ринки країн СНД, найбільшу частку експорту підприємство спрямовує до Росії, досить не багато відправляється до Молдови та Казахстану, пріоритетним слід визнати напрям експорту до високорозвинених країн Європи, тут є певні напрацювання та необхідно запровадити в господарстві органічне землеробство для значного збільшення обсягів торгівлі, адже на ринках цих країн існує значний платоспроможний попит на екологічну продукцію.

6. Доцільно у ФГ «Владам» створити відокремлений маркетинговий відділ, який безпосередньо буде підпорядковуватися директору підприємства, і виконувати відповідно ті функції, які безпосередньо визначають маркетинговий напрям. Маркетингової відділ повинен забезпечувати відповідність діяльності підприємства до запитів зовнішнього середовища, виконувати функції замовника для виробництва та формує асортиментну і цінову політику підприємства.

7. ФГ «Владам», зазвичай, цікавить політична стабільність у країні, ризики поточної економічної ситуації, можливості для переказу капіталу та прибутків, можливості отримання прибутків. Ймовірність виникнення ризиків залежить від країни, з якою передбачається укладення зовнішньоекономічного контракту. Спеціалісти всіх служб ФГ «Владам», ведуть роботу по недопущенню виникнення і подоланню ризиків при ведені зовнішньоекономічної діяльності шляхом визначення первинних джерел їх походження, ступенів впливу на ЗЕД та альтернативному вибору шляхів їх уникнення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?