Курсова робота «Організація бухгалтерського обліку на ВАТ “Глобус», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 19.01.2011 21:10 · від sanek · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Організація бухгалтерського обліку на ват “глобус”4 1.1. Економічна характеристика підприємства 4 1.2. Складові організації обліку на підприємстві 7 Розділ 2. Організація бухгалтерської служби на ват “глобус” 12 2.1. Організація роботи бухгалтерської служби 12 2.2. Проект приміщення бухгалтерії 18 Висновки 21 Список використаної літератури 22 Додатки 24

Висновок

Дослідивши організацію бухгалтерського обліку на ВАТ “Глобус” можна зробити наступні висновки:

1. ВАТ “Глобус” засноване згідно чинного законодавства України і Статуту підприємства, створена з метою сприяння розвитку економіки України та отримання прибутку та реалізації на його основі економічних та соціальних інтересів учасників трудового колективу. Основним видом діяльності згідно зі статутом є виробництво меблів, зокрема, офісні меблі, кухонні, спальні гарнітури, шафи-купе, дивани, крісла, тощо. На підприємстві здійснюється також виробництво меблів преміум класу та меблів на замовлення.

2. Бухгалтерська служба на чолі з головним бухгалтером є одним з провідних підрозділів управлінської структури підприємства, яка забезпечує формування повної і достовірної інформації про результати діяльності підприємства.

На бухгалтерську службу, зокрема на її працівників покладається ряд функцій, таких як: контроль за діяльністю матеріально-відповідальних осіб; збереження бухгалтерської документації на всіх етапах документообороту; своєчасності представлення бухгалтерської звітності користувачам, тощо.

3. Для акціонерних товариств з великою чисельністю працюючих і значним оборотом господарських операцій найдоцільніше створювати бухгалтерську службу з метою забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та своєчасності їх надання.

4. Розроблено проект приміщення бухгалтерської служби, який дозволяє налагодити ефективну роботу бухгалтерського персоналу з дотриманням встановлених мінімальних вимог до площі робочого місця.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Вимоги щодо організації бухгалтерського обліку на підприємстві. — Гладких Т. В.
  • Форми організації бухгалтерського обліку на підприємстві. — Гладких Т. В.