Курсова робота «Соціальне виховання на ідеях миру», 2005 рік

З предмету Соціальна робота · додано 15.01.2007 15:21 · від Валерия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Виховання підлітків 4 1.1. Моральне виховання 4 1.2. Правове виховання 7 1.3. Трудове виховання 9 2. Виховання підлітків в позашкільних закладах 14 2.1. Огляд проектів по формуванню здорового способу життя підлітків та молоді, що реалізуються в інших країнах світу 14 2.2. Досвід роботи з підлітками та молоддю в Україні 24 2.3. Основні заходи соціальної служби для молоді 31 2.4. Передачі для молоді та підлітків 33 2.5. Соціальна реклама 37 Висновок 39 Список використаної літератури 41 Додатки 43

Висновок

Абсолютно всі заходи, які проводять з молоддю по ідеї мирного існування, можна поділити на такі підгрупи: підтримуючі, масові, профілактичні, індивідуальні, освітні, інформаційні, методичні тощо. Але справа в тому, що вони працюють як окремі ланки, які не зв’язані між собою ніякими зв’зками. На даний час не існує якоїсь одної організованої системи, щоб в ній було реалізовано заходи та методи пропаганди здорового способу життя. Недостатньо добре працюють механізми по застосуванню соціально-економічних факторів заклику молодих людей до ведення здорового стилю життя. На наш погляд, саме цього чинника не вистачає для стимулювання молодих людей бути ближчими до правил «здорового» життя.

Підводячи підсумки в курсовій роботі, можна стверджувати, що молоді люди майже увесь час стоять перед вибором свого подальшого життєвого напрямку. Створення умов для правильного вибору молодих громадян – це завдання держави. Саме вона мусить сформувати у молоді основу для вибору здорового способу життя. Для цього потрібні такі чинники: серйозна інформаційна база, формування бажання такого життя, практичні можливості, сприяння створенню соціально-економічних можливостей для всіх людей, не залежно від того, звідки родом людина і який у неї соціальний статус.

Коментар модератора

пройшла перевірку

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали