Курсова робота «Економічні показники України та ефективність діяльності підприємства ДПФ «Деметра», 2011», 2010 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 18.01.2011 16:35 · від Margarita · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Національні рахунки та вивчення статистичних даних 2. Дослідження, вимірювання та аналіз інфляційних процесів в економіці 3. Показники розміру динаміки та складу доходів місцевого бюджету 4. Розрахунок фінансових ресурсів та грошових коштів 5. Показники ліквідності, платоспроможності та ділової активності 6. Розрахунок показників рентабельності і структури капіталу 7. Розрахунок показників фінансової стійкості та стабільності підприємства 8. Дослідження показників державного кредиту 9. Дослідження показників державного бюджету Висновки Список використаної літератури

Висновок

Показники інфляції зростали до 2008 року, а у 2009 р. було відмічено їх спад. У 2009 р. зростання відбулося лише по середньомісячній заробітній платі (на 136% до базисного і на 6% до попереднього року) і номінальних доходах населення (на 135% до базисного і на 6% до попереднього року). З 2006 року в Україні експорт переважає над імпортом.

За 2009-2011 роки спостерігається збільшення доходів державного бюджету України. Питома вага дефіциту державного бюджету у ВВП у 2010 на 3,6 пункти більше попереднього року, а в 2011 прогнозують цей показник на рівні 3,3%.

Структуру доходів і видатків зведеного бюджету України показує, що протягом 2008-2010 рр. основу доходів і видатків складають доходи і видатки державного, а не міського бюджету.

В динаміці ми можемо спостерігати зниження доходів і видатків зведеного бюджету, в тому числі державного і місцевого

Доходи місцевого бюджету включають: податкові надходження, неподаткові надходження, доходи від операцій з капіталом, цільові фонди, офіційні трансферти.

У структурі боргу України станом на 31.10.2010 найбільшу частку 63,4% займає зовнішній борг, а внутрішній становив 36,6%. Загальна сума державного та гарантованого боргу склала на 405312 млн грн.

З 2006 року спостерігається зростання загальної суми державного та гарантованого боргу України, в тому числі як і внутрішнього, так і зовнішнього.

Отже, можна зробити висновок, що тенденція державного боргу прямує до зростання.

Основу фінансових ресурсів підприємства ДПФ «Деметра» у 2009 році склав чистий прибуток. Найбільш рентабельною є продукція тваринництва, а саме реалізація молока. Разом з тим ця продукція потребує великих витрат. З продукції рослинництва найбільш рентабельним є ярий ячмінь. В цілому підприємство є рентабельним на 14,62%.

У підприємства широкі можливості залучення додаткових позикових засобів без ризику втрати фінансової стійкості і воно має нормально стійкий фінансовий стан. Але за рахунок великої частки позичених коштів аналізоване підприємство можна охарактеризувати як залежне і неплатоспроможне.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення