Дипломна робота «Проект системи електроспоживання Вінницького ХШБ заводу №2», 2006 рік

З предмету Техніка, технології · додано 18.01.2011 03:07 · від 888vital888 · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ. 2. Характеристика технологічного процесу та приймачів електроенергії. 3. Розробка та обгрунтування ТЗ на проект. 4. Розрахунок електронавантажень. 5. Технічні, техніко-екномічні та оптимізаційні розрахунки по обгрунтуванню проектних рішень. 6. Використання ЕОМ та сучасного програмного забезпечення САПР для пошуку оптимальних проектних рішень та автоматизації технічних розрахунків. 7. Вибір внутрішньої СЕП 10кВ. 8. Вибір силової та освітлювальної СЕП цеху. 9. Вибір оптимальної потужності КУ заводу. 10. Вибір засобів РН та коефіцієнтів трансформації ЦТП. 11. Деталь проекту: "Автоматизація розрахунку навантажень з контролем допустимості вихі- дних даних". 12. Висновок 13. Список використаної літератури 14. Додатки

Висновок

Автоматизація та телемеханізація мереж електропостачання, впровадження технологічних установок приводять до зменшення втрат електричної енергії.

Цілями курсового проектування є закріплення і систематизація теоретичних знань, отриманих при вивченні дисципліни "Електропостачання промислових підприємств", набуття практичних навичок проектування систем електропостачання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?