Курсова робота «Фінансова система України», 2006 рік

З предмету Фінанси · додано 15.01.2007 15:16 · від pilgrim · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ I. Теоретичний розділ 1. Фінансова система України 1.1. Поняття фінансової системи 1.2. Структура фінансової системи 1.3. Законодавчі та організаційні основи функціонування фінансової системи в Україні Висновки II. Аналітично-розрахунковий розділ 2. Аналіз ефективності використання основних фондів у ВАТ ДГ „Золотоніське” 2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства 2.2. Визначення забезпеченості підприємства основними виробничими засобами 2.3. Аналіз складу та структури основних фондів ВАТ ДГ„ Золотоніське” 2.4. Ефективність і інтенсивність використання основних засобів по ВАТ ДГ„ Золотоніське” 2.5. Пропозиції щодо підвищення ефективності використання основних фондів у ВАТ ДГ„ Золотоніське” Висновки Література

Висновок

Проаналізувавши ту кількість інформації, яка подана вище можна зробити висновок, що фінанси являють собою досить складне суспільне явище. Вони охоплюють широку гаму обмінно-розподільних відносин, які відображаються в різноманітних грошових потоках. При єдиній сутності цих відносин у них виділяються окремі елементи, які мають свої характерні ознаки й особливості. Вивчення фінансів ґрунтується як на розумінні їх необхідності, сутності й ролі у суспільстві, так і на детальному засвоєнні конкретних форм фінансових відносин.

Головним завданням побудови національної фінансової системи є забезпечення максимальної мобілізації наявних у суспільстві фінансових ресурсів та залучення при обґрунтованих потребах їх ззовні, установлення передумов для їх ефективного використання і максимізації на цій основі виробництва ВВП. Рух грошових потоків через ланки та сфери фінансової системи повинен сприяти формуванню у кожного суб'єкта доходів, що відображають його продуктивність і є достатніми для забезпечення потреб його діяльності.

Формування системи фінансових органів та інституцій, і розмежування функцій і повноважень між ними має забезпечити надійне та ефективне управління фінансами в країні.

Основним завданням органів управління фінансовою системою є забезпечення злагодженості у функціонуванні окремих сфер і ланок фінансових відносин. Це досягається чітким розмежуванням функцій і повноважень між фінансовими органами та інституціями.

Отже, фінансова система – це сукупність окремих її ланок, які функціонують як єдине ціле при дотримані таких принципів:

- ефективність використання фінансових ресурсів за напрямами;

- збалансованість між витратами на споживання та розвиток;

- забезпеченість стабільності національної валюти;

- заохочуваність розвитку підприємництва в державі;

- забезпеченість зростаючого рівня життя населення;

- економність та ефективність використання природних ресурсів.

Я вважаю, що мета курсової роботи досягнута і поставлені завдання виконані.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали