Курсова робота «Договір зберігання», 2010 рік

З предмету Право · додано 16.01.2011 19:49 · від momus · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ i. Загальна характеристика договору зберігання 5 Розділ іі. Розділ ii. Спеціальні види зберігання 9 2.1. Зберігання речей у ломбарді 9 2.2. Зберігання цінностей у банку 11 2.3. Зберігання речей у гардеробні організації 14 2.4. Зберігання речей у готелі 16 2.5. Зберігання речей у камерах схову (орг.тов.підпр)18 2.6. Зберігання автотранспортних засобів 21 2.7. Зберігання речей пасажира під час його перевезення 23 2.8. Договір охорони 25 2.9. Зберігання речей, що є предметом спору 27 Розділ iii. Особливості цивільно-правового регулювання Підприємницьких відносин зберігання 29 Висновок 32 Список використаної літератури

Висновок

Таким чином, укладення договору зберігання є самостійним етапом формування зобов'язального правовідношення зі зберігання майна, який фактично уособлює правову підставу його виникнення. Дотримання вимог законодавства щодо порядку укладення договору забезпечує новий етап – динаміка договірного правовідношення, яка виражає процес реалізації його суб'єктами відповідних прав та обов'язків, а відтак уособлює стадію виконання договору зберігання. Оскільки договір зберігання є правочином, то, звичайно він має відповідати також загальним вимогам, що ставляться до правочинів. Отже, за договором зберігання одна сторона (зберігач) зобов'язується зберігати річ, яка передана їй другою стороною (поклажодавцем), і повернути її поклажодавцеві у схоронності.

Особливістю спеціальних договорів зберігання є наявність різноманітних інструкцій, наказів та локальних нормативно-правових актів які регулюють цю сферу.Також більшість договорів мають ознаки публічного договору

Сфера застосування договору зберігання визначається з урахуванням його суб’єктного складу (він може укладатися між будь-якими учасниками цивільних відносин) та об’єктів зберігання. Для окремих зберігачів законом встановлені спеціальні правила зберігання.

Сторонами договору зберігання є поклажодавець і зберігач, яки-ми можуть бути будь-які фізичні та юридичні особи.

Отже, в процесі написання курсової роботи, я надав детальну характеристику договору зберігання, та вивчив основні аспекти щодо його укладання. Тому завдання виконані і мети при написанні курсової досягнуто.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?