Курсова робота «Розробка концепції управління персоналом банківської установи (ЗАТ КБ „Приватбанк")», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 15.01.2011 17:39 · від Alex · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні аспекти концепції управління персоналом 1.1. Система управління персоналом 1.2. Стратегія управління персоналом 1.3. Концепції управління персоналом за кордоном Розділ 2. Оцінка концепції управління персоналом ЗАТ КБ „Приватбанк" 2.1. Загальна характеристика ЗАТ КБ „Приватбанк" 2.2. Аналіз фінансової діяльності ЗАТ КБ „Приватбанк" 2.3. Концепція управління персоналом банку Розділ 3. Напрями розвитку концепції управління персоналом у ЗАТ КБ„Приватбанк" 3.1. Удосконалення концепції управління персоналом банку 3.2. Формування ефективного механізму роботи персоналу банку з клієнтом як складова розвитку ЗАТ КБ „Приватбанк" Висновки та пропозиції Список використаної літератури

Висновок

Сьогодні Житомирський ЗАТ КБ „Приватбанк" є одним з найбільших за розміром активів вітчизняний банк з філіями і представництвами у всіх регіонах України, що обслуговує основну частину громадян-вкладників валютних коштів і має десятки тисяч клієнтів, яким надає усі види банківських послуг.

Внаслідок швидкого, динамічного і зваженого розвитку ЗАТ КБ „Приватбанк" завоював міцну позицію на вітчизняному ринку і здобув визнання своїх закордонних партнерів.

Надійність та якість банківських операцій, які проводяться, багато в чому залежать від досвіду та компетентності спеціалістів банку. Сьогодні персонал банку - це команда висококваліфікованих фахівців, здатних оперативно вирішувати найскладніші задачі та задовольнити швидко зростаючі потреби клієнтів у банківському обслуговуванні. На сьогодні у банку працюють понад 23 тисячі співробітників, із них 2 400 - у головному офісі банку. Середній вік працівників банку становить 34 роки.-Більшість працівників Приватбанку (75%) мають вищу освіту, яка відповідає профілю займаної посади. У банку створені сприятливі умови для отримання вищої та післядипломної освіти, понад 50% співробітників щорічно підвищують свою кваліфікацію.

Ці та деякі інші функції реалізуються на ЗАТ КБ „Приватбанк" управління та розробки концепції управляння персоналом у ЗАТ КБ „Приватбанк" покладено на Управління по роботі з персоналом, загального діловодства та контролю у тісній співпраці як з генеральною дирекцією (наприклад питання загальної стратегії або висування на посади), так і з відповідними структурними підрозділами банку, які так чи так беруть участь у розробці та реалізації кадрової політики. За досліджуваний період у ЗАТ КБ „Приватбанк" набагато зросла кількість працівників з високим рівнем освіти.

Стратегія розвитку персоналу витікає із стратегії розвитку ЗАТ КБ „Приватбанк" яка спрямована на посилення його позицій в банківській сфері діяльності, розширення клієнтської бази та переліку банківських продуктів та послуг, які надаються нашим клієнтам, покращення якості їх обслуговування, вдосконалення банківських технологій, підвищення рейтингу банку в банківській системі. Сьогодні питання навчання і розвитку персоналу в ПриватБанку координує ПриватУніверситет та Навчальні Центри. Навчальні Центри організовані в кожному бізнесі ПриватБанку (наприклад бізнес, що обслуговує юридичних осіб). Також, працівники проходять атестацію персоналу. За підсумками атестації розробляється план заходів, і відповідно до рекомендацій комісії кероівник може здійснювати кадрові перестановки, поповнювати резерви кадрів, а також матеріально заохочувати позитивно атестованих працівників.

У ЗАТ КБ „Приватбанк" використають як матеріальні стимули працівників, так і моральні мотиватори. Основним з них є кар'єрний ріст. Адже ЗАТ КБ „Приватбанк" надає можливість працівникам досягти вищих показників кар'єрного зростання, навіть якщо вони починають з нижчих ланок.

Підводячи підсумок наведеним пропозиціям, щодо удосконаленняч концепції управління персоналом банку, необхідно відзначити:

1. Сучасний етап розвитку банківських технологій потребує вдосконалення психологічних прийомів роботи з клієнтами, оскільки кількість клієнтів поступово переходить з випадкової категорії зовнішнього середовища банку в категорію контрольованого і формується банком стратегічного ресурсу.

2. Вдосконалення системи надання банківських послуг вимагає регламентації та стандартизації не тільки організаційно-правових, але і психологічних прийомів роботи співробітників банку.

3. Для підвищення ефективності надання банківських послуг доцільно ввести практику систематичного збору інформації та опитування співробітників про пріоритетні інструменти й механізми стимулювання клієнтів (реклама, знижки, подарунки, буклети тощо).

Коментар модератора

69 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?