Курсова робота «Аналіз активів підприємства ТОВ "Ірбіс"», 2008 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 14.01.2011 22:27 · від Кошевая Анна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ 1. Теоретико-методологічні засади аналізу активів підприємства 3 1.1. Сутність, класифікація, види аналізу активів суб’єкта господарювання 1.2. Алгоритм аналізу та оцінки активів підприємства 13 Розділ 2. Аналіз активів підприємства «Ірбіс» 16 2.1. Аналіз динаміки та структури майна та капіталу 2.2. Оцінка фінансової стійкості та ліквідності підприємства 34 2.3. Якісний та кількісний аналіз ділової активності, прибутковості та рентабельності 42 Розділ 3. Вдосконалення використання активів ТОВ « Ірбіс» 51 3.1. Шляхи підвищення структури та використання активів підприємства 3.2. Напрямки поліпшення фінансової стійкості підприємства 53 Висновки 55 Список використаних літературних джерел 56 Додатки Додаток а 57 Додаток б 59 Додаток в 61

Висновок

Основними джерелами інформації для аналізу активів підприємства є дані фінансової звітності. Адже для того, щоб ухвалити рішення необхідно проаналізувати забезпеченість фінансовими ресурсами доцільність і ефективність їх розміщення і використання, платоспроможність підприємства. Оцінка цих показників, потрібна для ефективного управління фірмою. З їх допомогою керівники здійснюють планування, контроль, покращують і удосконалюють напрям своїй діяльності. Перехід до ринкової економіки вимагає від підприємств підвищення ефективності виробництва, конкурентоспроможності продукції і послуг на основі впровадження досягнень науково-технічного прогресу, ефективних форм господарювання і управління виробництвом, подолання безгосподарності, активізації підприємництва, ініціативи тощо.

Важлива роль в реалізації цього завдання відводиться аналізу активів підприємств. З його допомогою виробляються стратегія і тактика розвитку підприємства, обґрунтовуються плани і управлінські рішення, здійснюється контроль за їх виконанням, виявляються резерви підвищення ефективності виробництва, оцінюються результати діяльності підприємства його підрозділів і працівників.

Коментар модератора

Робота є розрахунковою.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?