Курсова робота «Соціальна допомога у школі», 2005 рік

З предмету Соціальна робота · додано 15.01.2007 15:12 · від Валерия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Діти, які потребують соціальної допомоги 3 1.1. Поняття суб’єктів підвищеного ризику 3 1.2. Деякі змістовні характеристики соціальних процесів, що призводять до соціальних ризиків 4 1.3. Реальні і потенціальні види жертв соціалізації 7 2. Теоретичні засади соціальної педагогіки 9 2.1. Основні категорії соціальної педагогіки 9 2.2. Принципи соціально-педагогічної діяльності 17 2.3. Структура та функції соціально-педагогічної діяльності 23 3. Виховна робота з дітьми 30 Висновок 40 Література: 41

Висновок

Отже, на першому етапі профілактичної роботи особистість підлітка не тільки вивчається, але й в певній мірі постійно перебудовується. А програма індивідуальної роботи з учнями на IV етапі профілактичної діяльності не тільки реалізується, але й вдосконалюється під час подальшого вивчення особистості і визначення результативності виховного та корекційного впливів на неї.

Особливого значення для реалізації програми індивідуальної роботи з школярами має уміння вихователя знайти, побачити, відчути домінанту у складній системі життєвих планів та інтересів дитини. Такою домінантою може бути її бажання досягти якихось результатів, знайти себе, своє місце, улюблену справу тощо. Якщо така домінанта відсутня, педагогу необхідно створити її у процесі індивідуальної роботи, навчити вихованця критично оцінювати свої можливості, побачити власні недоліки, викликати нові позитивні інтереси. Це може надати педагогові суттєвої допомоги у ломці старих негативних і вихованні нових позитивних якостей особистості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали