Курсова робота «Лікувально-профілактична допомога різним категоріям населення», 2005 рік

З предмету Соціальна робота · додано 15.01.2007 14:58 · від Валерия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Гарантії та забезпечення здоров'я і безпечних умов життя громадян 5 1.1. Гарантії прав громадян на охорону праці, відпустку, пенсію 5 1.2. Забезпечення здорових і безпечних умов життя 8 Розділ 2. Лікувально-профілактична допомога 13 2.1. Надання лікувальної допомоги 13 2.2. Охорона здоров'я матері та дитини 18 2.3. Робота з людьми похилого віку 20 3. Організація лікувально-профілактичної допомоги і відновлювального лікування 24 3.1. Лікувально-профілактичні заклади для хворих дітей 24 3.2. Профілактичні заходи щодо населення. Профілактика туберкульозу 28 3.3. Організаційні запобіжні заходи ВІЛ/СНІД 31 Висновок 32 Література та джерела 33

Висновок

В своїй курсовій роботі “Лікувально-профілактична допомога різним категоріям населення” я розглянула такі питання, як гарантії прав та забезпечення здоров'я і безпечних умов громадян. В цьому питання я висвітлила такі пункти: гарантії безпечних умов праці, прав на відпустки, пенсії, охорону праці підлітків, жінок, інвалідів, а також підтримка необхідно для здоров'я життєвого рівня населення, охорона навколишнього середовища, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя територій, створення сприятливих для здоров'я умов праці, навчання, побуту та відпочинку, запобігання інфекційних захворюванням, небезпечним для населення, а також сприяння здоровому способу життя.

У розділі лікувально-профілактична допомога я висвітлила такі пункти, як надання лікувальної допомоги в необхідних випадках, застосування методів профілактики та лікування соціально-небезпечних захворювань, а також питання охорони здоров'я матері і дитини.

У розділі Організація лікувально-профілактичної допомоги я розглянула лікувально-профілактичні заклади для хворих дітей, профілактичні заходи щодо населення, профілактику туберкульозу, та профілактику ВІЛ/СНІД.

Ефективність роботи системи служб соціальної допомоги - багатопланове явище. Зміст і технологія її визначення багато в чому залежить від того, з позиції якої науки і з якою конкретно науково-практичною метою розглядається соціальна робота.

Визначення критеріїв її ефективності має важливе значення як для наукової, так і для практичної діяльності соціальних служб. У першому випадку вони служать важливим інструментом для дослідження результативності надання соціальних послуг населенню, у другому - є системою орієнтирів, що націлюють на досягнення конкретних і діючих результатів у соціальному обслуговуванні, адекватних реальним потребам і нестаткам різних категорій населення, а тому можуть виступати як стандарти соціального обслуговування, системи нормативів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали