Курсова робота «Творчий потенціал підприємства та його мотивація на прикладі ТОВ Технотек», 2008 рік

З предмету Іноваційний менеджмент · додано 05.01.2011 22:19 · від Костя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 РОЗДІЛ I. Місце і роль творчого потенціалу в організаційному середовищі, його стимулювання 6 1.1. Інноваційний потенціал, як складова інноваційного потенціалу підприємства 6 1.2. Оцінка та аналіз творчого потенціалу підприємства 11 1.3. Мотивування творчого потенціалу підприємства 15 РОЗДІЛ II. Складова творчого потеціалу в діяльності ТОВ «Технотек» 25 2.1. Загальна характеристика ТОВ «Технотек» 25 2.2. Оцінка творчого потенціалу та аналіз мотивуючих заходів, що використовуються на підприємстві 32 2.3. Пропозиції щодо поліпшення творчого потенціалу ТОВ «Технотек» та методів його мотивування 38 Висновки 42 Література 44

Висновок

Дослідження творчого потенціалу підприємства та знаходження шляхів мотивування до творчої діяльності є одним із пріорітетних пунктів для дослідження, адже в широкому розумінні збільшення творчого потенціалу допоможе покращити якість життя.

Творчий потенціал підприємства потрібно розглядати в контексті інноваційного процесу, як його невід‘ємну складову. Творчий потенціал, є майже тотожним поняттям з кадровим потенціалом, проте творчий потенціал слід розуміти як якісні характеристики кадрів, тоді як кадровий потенціал розуміє під собою щей кількісні.

Найчастіше для оцінки потенціалу персоналу, зайнятого творчою працею застосовують метод експертних оцінок. Для проведення оцінки цим методом необхідно сформувати систему критеріїв та показників, що характеризуються стан кадрового потенціалу і за якими має проводитися оцінка, та експертно визначити вагомість (у % або відносних величинах) кожного показника (але так, щоб сума коефіціентів вагомості становила 100% або 1). Цей метод дає можливість оцінювати показники з різними одиницями виміру (кількісні та якісні). В якості критеріїв використовуються складові кадрового потенціалу та чинники, які на нього впливають. Метод експертних оцінок можна використовувати як для оцінки творчого потенціалу окремих працівників, так і для оцінки творчого потенціалу персоналу організації загалом.

Отже, ставлення людини до інноваційних процесів визначається багатьма мотивами у найрізноманітнішому їх об'єднанні, що в сукупності складають механізм мотивації участі в інноваційній діяльності. До них належать: внутрішні мотиви, що визначають схильність особистості до інновацій; зовнішні позитивні мотиви, що викликають позитивну реакцію і спонукають до участі в інноваційних процесах; зовнішні негативні, що викликають негативну реакцію й змушують до участі в інноваційних процесах.

ТОВ „Технотек” розробило та виготовляє нові інформаційно-попереджувальні знаки з пластику із світло відбиваючими елементами: кілометрові стовпчики, колонки електрохімзахисту, блоки захисту підземних комунікацій від корозії, контрольно-вимірювальні пункти, катафоти дорожніх зогороджень, стоппці дорожні направляючі, підвищеної гнучкості, таблички пластикові попереджувальні, пластикові дорожні знаки.

Підприємство „Технотек” працює на ринку уже 9 років. За цей час підприємство змогло довести якісність та новизну своїх виробів, показати їхні переваги над замінними видами продукції та постачає свою продукцію українським підприємствам, а також в країни СНД, переважним чином у Росію.

Можна сказати, що рівень творчого потенціалу є високий, оцінка склала 8,293, що складає (8,293/10)*100%=82,93% від максимально можливої оцінки.

Важливу роль у забезпеченні високого творчого потенціалу відіграє мотивація працівників ТОВ «Технотек». Керівництвом застосовуються різні методи та підходи до мотивації персоналу і багато з цих методів є дійсно дієвими.

Для підвищення творчого потенціалу підприємства необхідно вжити наступних заходів:

Проводити інформаційне роз‘яснення для працівників стосовно правового забезпечення інноваційної діяльності.

Застосувати індивідуальний підхід до працівників при здійснені мотиваційної діяльності.

Проводити тренінги для працівників.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?