Курсова робота «Капітал підприємства ТОВ «ЕТОН»», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 04.01.2011 09:55 · від Максим · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи формування та структури капіталу підприємства 1.1. Поняття капіталу підприємства та принципи його формування 1.2. Політика управління основним капіталом підприємства 1.3. Політика управління оборотним капіталом підприємства 1.4. Зарубіжний досвід управління капіталом підприємства Розділ 2. Аналіз джерел формування та структури капіталу тов «етон» за 2006-2008 pp 2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства ТОВ «ЕТОН» 2.2. Аналіз джерел формування капіталу 2.3. Оцінка структури капіталу Розділ 3. Напрями покращення управління капіталом тов «етон» та оптимізація його структури 3.1. Шляхи поповнення капіталу підприємства 3.2. Залучення позикових ресурсів Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Капітал підприємства слід розглядати як грошові кошти суб'єктів господарювання, які отримуються у формі доходів від: операційної, інвестиційної і фінансової діяльності; за рахунок внесків власників; коштів залучених на фінансовому ринку або запозичених у контрагентів.

Капітал підприємства призначений для виконання зобов'язань перед суб'єктами господарювання, фінансово-кредитною системою, матеріального стимулювання працівників, здійснення витрат щодо відтворювального процесу.

В результаті аналізу літератури встановлено, що капітал підприємства як об'єкт фінансового управління доцільно розглядати з двох позицій: за джерелами їх формування та за напрямками використання. Тобто, процес менеджменту капіталу на підприємстві доцільно здійснювати у безперервному взаємозв'язку процесів його формування і використання.

Основною метою керування капіталом є забезпечення фінансової рівноваги підприємства в процесі його розвитку шляхом балансування обсягів надходження і витрати коштів, їх синхронізації в часі.

Коментар модератора

90 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?