Реферат «Шляхи збільшення тривалості життя та продовження активного довголіття», 2008 рік

З предмету Соціальна робота · додано 03.01.2011 21:13 · від Михаил · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Продовження життя. Історична справка. 3. Рекорди довголіття 4. Макробіотика та шляхи збільшення тривалості життя 5. Висновок 6. Літературатурні джерела

Висновок

Здавна людство шукало способи продовження життя. Що тільки не робили люди, прагнучи знайти вічне життя. Варто визнати, їм вдалося досягти в цьому питанні певних успіхів - сучасні довгожителі не перестають дивувати нас своїми досягненнями. Цікавіше за все те, що секрети довголіття насправді не так вже й загадкові і лежать, що називається, на поверхні. Правда, в суєті життя ми часто забуваємо слідувати елементарним правилам, завдяки яким можна більше років.

Традиційними способами здійснення активного довголіття є збалансований режим праці і відпочинку, фізична культура, харчування (дієта), активність життя, її духовна наповненість, душевна гармонія, недопущення нервових перевантажень, відмова від шкідливих звичок.

Особливого значення також потрібно приділяти екологічному фактору. Знаходження людини в забрудненому природному середовищі значно знижує її захисні механізми, руйнує імунітет, спричиняє скорочення віку життя.

Не мен важливими є досягнення медицини. Сьогодні активне довголіття починає все більш орієнтуватися на східну практику та філософський досвід. Адже, на сьогоднішній день багато хвороб, які раніше вважалися невиліковними, можна подолати.

Коментар модератора

12 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?