Курсова робота «Звіт про проходження стажування з фаху у ВАТ «Зелений Гай» Вознесенського р-ну Миколаївської обл», 2009 рік

З предмету ЗЕД · додано 02.01.2011 17:20 · від Елена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аналіз виробничо-економічної діяльності ВАТ «Зелений Гай» 4 2. Аналіз ЗЕД, залежність економіки від ЗЕД, ефективність ЗЕД ВАТ «Зелений Гай» 8 3. Організаційна структура управління ЗЕД в ВАТ “Зелений Гай» 11 4. Організація і техніка ведення зовнішньоекономічних операцій 13 5. Практика вибору та вивчення потенційних іноземних партнерів 15 6. Документальне забезпечення зовнішньоекономічної діяльності в ВАТ «Зелений Гай» та митного контролю товару 16 7. Постановка ділової кореспонденції під час здійснення ЗЕД на підприємстві 18 8. Організація роботи по збору інформації про іноземні фірми-партнери 21 9. Технологія укладання зовнішньоекономічних контрактів на фірмі 23 10. Форми і особливості спілкування з іноземними контрагентами 24 11. Досвід управління ризиками ЗЕД на підприємстві 26 12. Стратегія проникнення на зовнішні ринки 28 13. Особливості вивчення зарубіжних ринків та оцінка їх привабливості 30 14. Оцінка конкурентоспроможності ВАТ «Зелений Гай» на зовнішньому ринку 32 15. Планування зовнішньоекономічної діяльності в ВАТ «Зелений Гай» 34 16. Роль транспорту в зовнішньоекономічній діяльності ВАТ «Зелений Гай» 36 17. Форми розрахунків при здійсненні ЗЕД 38 18. Розрахунки з державою при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності ВАТ «Зелений Гай» 40 Висновки Додатки

Висновок

ВАТ «Зелений Гай» - одне з небагатьох сільськогосподарських підприємств, яке зберегло і розвиває своє початкове направлення – виробництво вина виноградного і плодового, соків і кон’яку. Зовнішньоекономічна діяльність господарства представлена імпортом коньячних спиртів з Франції, Іспанії, Італії та Грузії, та пляшки з заводів Чехії та Росії. Зовнішньоекономічна діяльність займає значне місце в загальному обсязі економіко-господарської діяльності підприємства, хоча ВАТ «Зелений Гай» не має свого відділу зовнішньоекономічної діяльності, оскільки це не є економічно виправданим.

Вибір і вивчення потенційних партнерів відбувається шляхом збору, накопичення і аналізу інформації щодо надійності майбутнього партнера, шляхом отримання рекомендацій. В господарстві формується міні картотека довідок на фірму, поки що вона не значна проте є потенціал її збільшувати. Коло іноземних партнерів ВАТ «Зелений Гай» не велике, проте вони надійні.

До документів, які забезпечують здійснення зовнішньоекономічної діяльності в ВАТ «Зелений Гай» відносять товаросупроводжувальні, відвантажувальні документи, документи, необхідні при митному оформленні товару, зовнішньоекономічні договори, а також кореспонденція, яка ведеться під час укладання зовнішньоекономічних договорів між ВАТ «Зелений Гай» та контрагентами.

При здійсненні своєї виробничо-економічної та господарської діяльності постає дуже важливе питання розвитку господарства, при вирішенні якого не менш важливе є стратегічне планування, визначення стратегій розвитку, планування на майбутнє: визначення цілей і шляхів їх досягнення. В ВАТ «Зелений Гай» стратегічне планування при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності не є розвинутим, оскільки на сучасному етапі господарство під час імпорту просто задовольняє свої потреби, а не збільшує, не розширює виробництво, що є питанням на перспективу.

Зовнішньоекономічні договори передбачають стовідсоткові авансові розрахунки з продавцем, після здійснення яких й відбувається відвантаження товару. Така форма розрахунків є найбільш ризикованою для імпортера та найменш ризикованою – для експортера. З державою ВАТ «Зелений Гай» під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності розраховується шляхом сплати податків.

ВАТ «Зелений Гай» має перспективи виходу на зовнішній ринок шляхом збільшення виробництва, розширення імпорту та налагодження експорту продукції власного виробництва, проте експортний потенціал підприємства не значний, тому господарству потрібно вдосконалювати стандарти виробництва, попередньо створивши стратегію виходу на зовнішній ринок.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?