Курсова робота «Загальні та специфічні риси управління операціями на різних стадіях життєвого циклу операційної системи», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 28.12.2010 11:21 · від Ivano4ka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Теорія про життєвий цикл організації 4 1.1. Поняття життєвого циклу організації 4 1.2. Моделі життєвого циклу 6 1.3. Аналіз моделей життєвого циклу 10 Розділ ІІ. Аналіз життєвого циклу на прикладі ВАТ «Вінницький міський молочний завод» 19 2.1. Організаційно-економічна структура 19 2.2. Основні етапи життєвого циклу ВАТ «Вінницький міський молочний завод» 23 2.3. Аналіз поведінки ВАТ «Вінницький міський молочний завод» на стадії зрілості 27 Розділ ІІІ. Шляхи покращення, напрями вдосконалення ВАТ "Вінницький міський молочний завод" 29 Висновки 35 Список використаної літератури 36 Додаток 1. Звіт про фінансові результати ват "вінницький міський молочний завод" за 2008-2009 роки 38

Висновок

Головний висновок, який можна зробити: фірма - це реально існуюче, але скороминуще і “смертне” створіння, яке функціонує не просто в часі, але в певних тимчасових рамках. Ці тимчасові рамки можуть “стискатися” і “розтягуватися” залежно від конкретного тимчасового інтервалу (періоду), в якому існує певна фірма (від днів і місяців до десятків і навіть сотень років).

Для досягнення мети були виконані наступні завдання:

• розглянуто різні погляди на концепцію життєвого циклу організації;

• детально проаналізовано особливості управлінської діяльності підприємства виходячи з оцінки ефективності його діяльності на різних стадіях життєвого циклу.

Успішний розвиток компанії, що розглядається мною, свідчить лише про одне - в Україні є люди здатні управляти. Так - саме люди. Адже ніяка стратегія, навіть найуспішніша, не дозволить вам стати лідером ринку, якщо ваші робочі вас не розумітимуть, якщо ви не зможете порозумітися з кредиторами і просто, якщо ви не умієте управляти.

Якщо ж говорити про стратегії, які використовуються ВАТ «Вінницький міський молочний завод» на стадіях життєвого циклу, то можна з упевненістю сказати, що на даний момент вони є успішними. При цьому не йде пряме копіювання з книжки або з вуст західних експертів. Український менеджер прагне зробити її саме такою, щоб вона мала успіх саме на українському ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?