Курсова робота «Планування і контроль основних засобів», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 27.12.2010 11:14 · від Світлана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Теоретичні основи планування та контролю основних засобів 1.1. Економічна сутність основних засобів 5 1.2. Економічний механізм планування та контролю основних засобів 14 1.3. Нормативно-правове регулювання обліку основних засобів 21 Розділ ІІ. Методичні основи планування та контролю основних засобів на прикладі ПП «Вікмі» 2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства 23 2.2. Загальна характеристика системи планування на підприємстві 31 2.3. Планування та контроль основних засобів на підприємстві 35 2.4. Оцінка ефективності використання основних засобів на підприємстві 38 Розділ ІІІ. Шляхи вдосконалення планування основних засобів на підприємстві 41 Висновки і пропозиції 43 Список використаної літератури 44 Додатки

Висновок

В ході написання даної курсової роботи було здійснено аналіз діяльності підприємства та внутрішнього механізму його функціонування, зокрема плановій діяльності. Тож можна зробити наступні висновки.

Підприємство здійснює свою діяльність досить ефективно, стабільно погашає заборгованість перед кредиторами, вкладає кошти в оновлення наявних та закупівлю нового обладнання. Проте в поточному році підприємство взяло декілька короткострокових кредитів в банках, маючи намір здійснювати будівництво нової будівлі офісу, а також на закупівлю нової автотранспортної техніки, внаслідок чого поточна кредиторська заборгованість підприємства значно збільшилась. Це вплинуло на показники ліквідності та платоспроможності.

Розраховані показники фінансового стану підприємства свідчать про відсутність робочого капіталу підприємства, а також про значну залежність його від позикових коштів та зовнішніх джерел фінансування. Наявна величина вільних обігових коштів є недостатньою у порівнянні із розміром заборгованості підприємства.

Основні шляхи покращення виявлених недоліків полягають в: зменшенні величини адміністративних витрат, обмеженні господарських витрат, погашенні наявної заборгованості, виявленні внутрішньогосподарських резервів, наявних на підприємстві, збільшенні власного капіталу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?