Курсова робота «Фінансова система України», 2008 рік

З предмету Фінанси · додано 26.12.2010 21:25 · від ірка · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1.Сутність фінансової системи 1.1. Структура і функції фінансової системи 5 1.2. Управління фінансової системи України 11 2.Стан фінансової системи в сучасних умовах розвитку України 2.1. Фінансова система як фактор економічного зростання 17 2.2. Збалансованість та новітні тенденції розвитку фінансової системи 21 3. Проблеми та способи оздоровлення фінансової системи України 28 Висновки 36 Список використаної літератури 38 Додатки 41

Висновок

Упродовж останніх років економісти різних країн світу виконали значну роботу щодо вивчення та впровадження інструментів і методів аналізу стану фінансових систем. Розроблено та вдосконалено основні інструменти, які допомагаюгь своєчасно виявити можливі ризики і таким чином запобігти виникненню фінансової кризи.

Як свідчить світовий досвід розроблення і впровадження системи оцінки стану фінансового сектору — один із пріоритетних напрямів роботи органів регулювання фінансової системи, передусім центрального банку. Український досвід із цього питання обмежується лише аналізом фінансового стану банківських установ; крім того, йому бракує аналізу впливу макроекономічних факторів на стан банківських установ, а відтак і прогнозування вірогідності настання фінансової кризи.

Застосування системи оцінки стану фінансової системи дасть змогу виправити ці недоліки. Її впровадження потребує додаткового проведення ряду заходів, а саме: уточнення переліку індикаторів фінансової стійкості та їх граничних значень, визначення необхідності стрес-тестування фінансової системи і в разі необхідності — визначення найоптимальнішого типу та методу проведення, узгодження форми звітності; розбудова елементів системи раннього попередження як логічного продовження функціонування системи оцінки стійкості фінансової системи.

На сьогодні, в умовах процесів глобалізації та прискореної інтеграції України до світового фінансового простору постала гостра потреба внесення відповідних змін. Окрім врахування змін у методології складання зведеного балансу фінансових ресурсів (у частині обліку операції державного сектора) має бути змінений принцип формування балансу фінансових ресурсів. Тут доречним і важливим є використання досвіду країн з ринковою економікою, особливо у макроекономічній теорії як основі прогнозів економічного розвитку економії та одного з основних інструментів визначення заходів фінансової політики.

Також на особливу увагу заслуговує необхідність поточного контролю наявного рівня фінансової збалансованості території, який пропонується покласти на підрозділи системного мониторингового контролю за ступенем збалансованості фінансової системи на регіональному (обласному) рівні й загальним керівництвом на державному рівні. Об'єктивно, що процес впровадження і налагодження діяльності окремих елементів фінансової структури може бути досить тривалим і спричинитися на початкових етапах до числеяних труднощів, проте у кінцевому результаті значний позитивний ефект у вигляді сталого економічного зростання території покрив би усі понесені витрати

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?