Курсова робота «Використання постижних прикрас "Віяло" у вечірніх зачісках (2009)», 2008 рік

З предмету Мода · додано 26.12.2010 19:33 · від Sleek · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Вступ 2.Творча частина 3.Технологічна частина 4.Догляд за постижними виробами Розділи діляться на підпункти Висновок Список літератури

Висновок

Мода – це тимчасове панування в певному середовищі смаків, що виявляються в зовнішніх ознаках побуту і потребують періодичних змін. Мода, як правило, є нетривалою, що пов’язано із невблаганною жадобою новизни, потягом людини до різноманітності. Історія моди – найправдивіше дзеркало, яке відбиває через витвори мистецтва костюм, зачіску, макіяж, людську сутність тієї чи іншої епохи.

Моделювання – це створення моделей і розробка їх у різних варіантах з використанням будь-яких доповнень, а також процес відтворення моделі За фотографією, малюнком, технологічною картою.

Волосся – це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. Ось основні тези для створення образу.

Всю історію перукарства без перук, шиньйонів та накладок і до наших часів не обходились перукарі. В наш час перуки й шиньйони використовуються для створення екстравагантних вечірніх зачісок й фантазійних моделей, коли стилісту треба продемонструвати свій талант, а не зробити практичну зачіску. За останні десять років так звані дреди і довгі накладки зробили революцію в перукарському мистецтві. Розроблені видатним майстром Саймоном Форбсом накладки були зроблені з монониток, сплетених у волосинки і завиті гарячим способом. Вони давали спроможність відразу наростити довжину волосся і перетворити коротку стрижку у розкішні локони.

Новий стиль, який спочатку прийняли поп і кінозірки, за останні два десятка років став дуже популярним. Моделювання зачісок з використанням накладок практично дає дуже велике різноманіття. Накладка може виглядати, як натуральне волосся, її можна розтріпати, і як завгодно укласти. Їй не потрібно спеціального догляду, її можна носити до трьох місяців. За допомогою накладок моделюють і короткі зачіски. Накладку можна завити, постригти та пофарбувати.

У роки війн та криз мав місце строгий стиль, в часи економічного підйому люди надавали перевагу пишним зачіскам. Подібно тому, як скульптор працює з глиною, а художник – з масляними фарбами, перукар створює свій витвір мистецтва з волосся.

Сучасні моделюючі засоби дають змогу створити на голові практично все, що завгодно. Перукарі-стилісти, майстри, модельєри завжди черпали натхнення з робіт великих майстрів, але тільки у 1950-х роках Раймонд Бессон завдяки першій присвяченій куаферській справі відчинив завісу над загадковому дотепер мистецтву моделювання зачіски( стайлінгу). Слідом за Раймондом прийшов Відал Сесун і приніс ідею нової стрижки та укладки волосся. Він звільнив жінок від полону жорстких форм начосів і відкрив новий погляд на стиль зачіски.

Такий перебіг у перукарській справі поклав кінець щотижневим візитам у салон заради миття та укладання волосся. Більшість жінок надавали перевагу робити зачіски у домашніх умовах з мінімальними затратами часу та зусиль.

Важливим пунктом нової теорії перукарського мистецтва у цьому сторіччі стало те, що ми зовсім не зобов’язані підчинятися вимогам моди. Ми вільні вибирати свій стиль, слідкуючи новітнім методам і пристосовувати їх до свого обличчя і темпу життя.

Ми можемо так чи інакше сприймати модні тенденції, про які розповідають глянцеві журнали, але при цьому не бути рабами ножиць. У наш час стайлінг займає важливе місце в індустрії моди, і майстри із задоволенням розвивають положення про те, що моделювання волосся – це напрям мистецтва.

Спілкуючись з клієнтами та майстрами на семінарах та презентаціях я вважаю, що постижні вироби на сьогоднішній день залишаються актуальними. У наш скоро плинний час та потреба швидко перевтілюватися із бізнес-леді у чарівну та романтичну жінку якраз і мають місце постижні вироби, які доповнять образ.

Коментар модератора

27 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?