Курсова робота «Дослідження ефективності здійснення імпортних операцій та конкурентоспроможності продукції (за матеріалами підприємства-виробника хлібобулочних виробів)», 2007 рік

З предмету ЗЕД · додано 25.12.2010 21:54 · від КсюшкіН · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Теоретичні аспекти дослідження конкурентоспроможності продукції 1.1. Методичні підходи до оцінки конкурентоспроможності 1.2. Характеристика діяльності підприємства при переході до ринкової системи господарювання Розділ 2. Оцінка ефективності здійснення імпортних операцій. 2.1. Дослідження доцільності здійснення імпортних операцій ТзОВ „Третій Легіон”. 2.2. Оцінка ефективності імпорту обладнання. Розділ 3. Рекомендації щодо підвищення конкурентних переваг підприємства-імпортера обладнання на вітчизняному ринку. Висновки. Список використаної літератури Додатки

Висновок

Опрацювавши теоретичний матеріал та провівши дослідження доцільності імпорту продукції ТзОВ “Третій Легіон” на вітчизняному ринку можна зробити наступні висновки:

• З процесом глобалізації та збільшенням потреб споживачів ринок хлібобулочних виробів в Україні має тенденцію до зростання;

• ТзОВ “Третій Легіон” доцільно здійснювати імпортні операції, оскільки затрачаються менші витрати при імпортуванні продукції ніж на їх виробництво в середині країни;

• Даному підприємству найбільш рентабельно імпортувати продукцію із Німеччини.

У першому розділі даної курсової роботи висвітлені економісти, які зазначили теоретичні підходи до визначення поняття „конкурентоспроможність”.

У підпункті 1.2 досліджено, що на українському ринку хлібопечення спостерігається загальноєвропейська тенденція, спрямована на покращення якості та розширення асортименту хлібобулочних виробів якісно нового рівня.

Другий розділ містить інформацію про дослідження підприємством-виробником хлібобулочних виробів доцільності здійснення імпортних операцій та дослідження з яких країн рентабельніше буде це робити.

У третьому розділі автор пропонує своє бачення розвитку конкурентоспроможності підприємства та втримання лідируючих позицій на ринку, надаються пропозиції здійснювати моніторинг за конкурентами підприємства.

Проте в умовах насиченого ринку недостатньо розробити новий якісний товар, доцільно встановити на нього оптимальну ціну і обрати ефективні канали розподілу. Для ТзОВ “Третій Легіон” все більшої ваги набуває четверта складова комплексу маркетингу — методи просування товару, під якими мають на увазі сукупність маркетингових рішень, пов‘язаних з комунікативністю. Система комунікацій підприємства спрямовується на інформування, переконання, нагадування споживачам про його товар, підтримку збуту цього товару, а також створення позитивного іміджу підприємства.

Також варто зазначити, що на ТзОВ “Третій Легіон” відсутня єдина служба маркетингу та реклами, їх функції виконують окремі спеціалісти. Тому доцільним для підприємства буде запровадження такої служби маркетингу.

Коментар модератора

40 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?