Реферат «Примітки до фінансових звітів та їх зміст», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 25.12.2010 14:19 · від irishka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність та значення приміток до фінансових звітів в різних країнах. 2. Вимоги до приміток до фінансових звітів та процес їх підготовки. 3. Інформація що відображається у примітках до фінансових звітів. Висновки Список використаних джерел

Висновок

Кожна країна має свої особливості при складанні звітності. Однак існує єдиний для всіх набір обов’язкових звітів - баланс, звіт про прибутки та збитки і примітки до них. В більшості випадків регламентуються лише найсуттєвіші елементи звітів. А такі питання, як обсяг та сукупність деталізації звіту, включення в нього специфічної для даної компанії інформації, розрахунки різноманітних показників, віддаються на розсуд самої фірми. Малим та середнім підприємствам дозволяється складати різні звіти у спрощеному вигляді.

Проблемам звітності присвячено праці відомих вчених М.Т. Білухи, Ф.Ф. Бутинця, Р.Я. Вейцмана, Л.Л. Єрмоловича, В.В. Ковальова, Л.В. Чижевської та ін. Також варто відмітити значний внесок вітчизняних вчених у розвиток проблематики звітності: П.М. Гарасима, Т.М. Пахомової, В.В. Сопка та О.В. Бойка, М.М. Шигун, П.Я. Хомина.

Приміткам у всіх країнах надається велике значення. В багатьох державах вони є обов’язковою складовою звітності компаній, де розшифровуються чи ілюструються окремі статті звітності. До кожної статті балансу, звіту про прибутки та збитки, звіту про рух грошових коштів слід робити перехресні посилання на будь-яку пов’язану з ними інформацію у примітках. За принципом повного висвітлення фінансова звітність повинна містити всю інформацію про фактичні та потенційні наслідки операцій та подій, яка може вплинути на рішення, що приймаються на її основі. Інформація, що підлягає розкриттю, наводиться безпосередньо у фінансових звітах або у примітках до них.

Коментар модератора

12 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?