Реферат «Ринок цінних паперів, проблеми його становлення в Україні», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 22.12.2010 20:57 · від SeT · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ РОЗДІЛ 1. Суть та функції цінних паперів ділових підприємств РОЗДІЛ 2. Становлення ринку цінних паперів та його інфраструктури в українській економіці РОЗДІЛ 3. Проблеми функціонування ринку цінних паперів України Висновок Список використаних літературних джерел

Висновок

В Україні, як і в цілому світі, стан фондового ринку відбиває стан розвитку в цілому. Він характеризується не сформованими традиціями і правилами роботи, що зумовлює потребу в запровадженні системи ефективного регулювання й управління, насамперед і з боку держави.

Разом із тим фондовий ринок України є таким, що динамічно розвивається та постійно пропонує інвесторам нові види цінних паперів. Сьогодні такими цінними паперами є акції й корпоративні облігації, поява яких зумовлена об’єктивними потребами виробництва, оскільки вони слугують важливим інструментом централізації реальних капіталів. Крім того, розвивається ринок муніципальних запозичень і ринок похідних цінних паперів (деривативів).

Незважаючи на в цілому позитивні тенденції, слід зауважити, що вибір ліквідних фінансових інструментів на ринку цінних паперів України досить обмежений для внутрішнього інвестора. Проте, поки що фондовий ринок істотно не впливає на стан фінансового ринку зокрема та економіки в цілому.

Поступовий розвиток фондового ринку в Україні виявив низку проблем (високий ступінь маніпулювання, асиметричні інформації, низька ліквідність і капіталізація, невеликі обсяги). У зв’язку з цим є нагальна потреба в удосконаленні інфраструктури вітчизняного ринку цінних паперів поряд із механізмом державного регулювання.

Коментар модератора

29 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?