Курсова робота «Автоматизація котла типу ДКВР-2.5-13», 2009 рік

З предмету Техніка, технології · додано 22.12.2010 18:04 · від 454545nn · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Технічна характеристика об’єкта 1.1. Будова парового котла ДКВр-2,5-13 1.2. Стадії технологічного процесу 1.3. Характеристика комплексів устаткування Розділ 2. Аналіз технологічного процесу як об’єкта керування 3. Обґрунтування вибору функціональної схеми автоматизованої системи керування 4.обґрунтування вибору технічних засобів автоматизації 5. Висновки 6. Список використаної літератури 7.додатки

Висновок

У курсовому проекті проведено опис технологічного процесу виробництва пари, вивчено технічні характеристики обладнання, що використовується у вказаному процесі, обґрунтовано функціональну схему автоматизації, вибрано технічні засоби, а саме датчики рівня, тиску, температури та визначено необхідні параметри для функціональної лінії.

Аналіз технологічного процесу як об’єкта керування передбачає розгляд та оцінку його статичних і динамічних характеристик, їх залежність від зовнішнього впливу, взаємозв’язок в процесі регулювання і контролю.

Опрацював процес утворення водяної пари, який можна розділити на окремі стадії, кожній з яких характерний свій набір регулюючих та контролюючих параметрів: контроль за надходженням води і виходом готової пари, рівень заповнення барабана, контроль надходження палива.

В курсовому проекті для автоматизації процесу виробництва пари за допомогою котла ДКВр-2,5-13 складено алгоритм функціонування: загальний алгоритм контролю рівня, алгоритм контролю витрати, алгоритм контролю температури.

Коментар модератора

25 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?