Курсова робота «Оцінка терапевтичної ефективності і безпечності застосування препарату «ГЕПАРИН»», 2008 рік

З предмету Мікробіологія · додано 20.12.2010 16:53 · від Галина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

I. Загальні дані про хворого. II. Скарги. III. Анамнез за системами. IV. Анамнез захворювання. V. Анамнез життя. VI. Дані об'єктивного обстеження. VII. Дані додаткових методів обстеження. VIII. Клінічний діагноз з обґрунтуванням. IX. Етіологія, патогенез, клінічні прояви, принципи лікування виявленого захворювання. X. Фармакотерапі захворювань пацієнта (листок призначень). XI. Обгрунтування групи, підгрупи і самого фармпрепарату, що досліджується. XII. Фармакокінетика, фармакодинаміка, показання і протипоказання до призначення препарата XIII. Характер можливої взаємодії препаратів та побічної дії XIV. Вибір параметрів оцінки ефективності і безпечності проведеної фармакотерапії XV. Щоденники динамічного контролю ефективності і безпечності фармакотерапії XVI. Взаємодія з препаратами і побічні дії у курованого пацієнта Xvii. Висновки XVIII. Використана література

Висновок

Мiй препарат ефектавний тому що вiн перешкоджає зсіданню крові або уповільнює його. При парантеральному введені гальмує згортання крові за рахунок утворення неактивного комплексу з протромбіном та інактивізації факторів V, VII, IX I фактору Хагемана. Гепарин утворює комплекс з анти тромбіном ІІІ плазми крові що забезпечує антизгортальну дію. Порушує перехід протромбіну в тромбін. Гепарин підвищує проникність судин, стимулює колатеральний кровообіг, справляє спазмолітину дію. Гепарин активує ліпопротеїнову ліпазу, при цьому зменшується рівень холестерину і ліпопротеїдів в крові.

Отже, ми маємо право сказати, що фармакотерапія даного пацієнта підібрана правильно таким чином спостерігається яскрава картина покращення самопочуття хворого та покращення даних обєктивних та додаткових методів дослідження.

Коментар модератора

30 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?