Курсова робота «Формування конкурентоспроможності овочевих та фруктових консервів та оцінка їх якості», 2009 рік

З предмету Товарознавство · додано 20.12.2010 09:10 · від olenjatechko · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Ринок плодо–овочевих консервів 4 1.1. Стан і перспективи розвитку фруктових та овочевих консервів 4 1.2. Конкурентоспроможність фруктово–овочевих консервів вітчизняного виробництва 9 1.3. Методи конкурентної боротьби вітчизняних виробників плодо–овочевих консервів 13 Розділ 2. Асортимент та якість фруктово–овочевих консервів 21 2.1. Об’єкти і методи дослідження 21 2.2. Споживні власивості фруктово–овочевих консервів і фактори їх формування 26 2.3. Аналіз асортименту плодо–овочевих консервів, які реалізуються у м. Львові (супермаркет „Арсен”) 37 2.4. Показники якості фруктово–овочевих консервів 45 2.5. Дослідження якості фруктово–овочевих консервів 48 Висновки 49 Рекомендації 51 Список використаних джерел 52 Додатки 54

Висновок

Виробництво плодо-овочевої консервної продукції в Україні стабільно росте. Збільшення виробництва плодоовочевої консервації привело до зростання попиту на сировині на внутрішньому ринку. З ринку поступово зникають дрібні консервні заводи. Діяльність підприємств плодоовочевої консервної галузі України на даному етапі розвитку економіки відповідає вимогам розвитку конкурентного середовища на ринку плодоовочевої продукції: на ринку не існує заборони та обмежень на будівництво нових підприємств, створення нових видів продукції, обмежень прав суб'єктів господарювання на придбання сировини і реалізацію товарів.

Нами було проведено аналіз асортименту плодо-овочевих консерв у супермаркеті «Арсен», і встановлено, що асортимент є достатньо широким та представлений різними торговими марками та різними виробниками. Також у супермаркеті реалізується широкий асортиментний ряд овочевих консервів, вагому частку тут займають огірки консервовані та томатопродукти, наступними йдуть горошок та кукурудза консервовані, представлений також широкий асортимент шампіньойонів та маслин. Фруктові консерви представлені в основному соками та напоями. У супермаркеті представлені наступні торгові марки: ТМ «Верес», «Чумак», «Ніжин», «Bonduelle», ТМ «Саме Той», ТМ „Господарочка” та ін.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?