Реферат «Завдання законодавства про охорону навколишнього природного середовища», 2007 рік

З предмету Екологія · додано 18.12.2010 22:37 · від Кирилл Вартик · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Завдання законодавства про охорону навколишнього природного середовища стр 4 2. Законодавство України про охорону навколишнього природного середовища стр 4 3. Основні принципи охорони навколишнього природного середовища стр 4 4. Право власності на природні ресурси стр 6 5. Об'єкти правової охорони навколишнього природного середовища стр 6 6. Державні екологічні програми стр 7 7. Освіта і виховання у області охорони навколишнього природного середовища стр 7 8. Наукові дослідження стр 8 9. Висновок 10.Список використаної літератури стр 10

Висновок

Справжній Закон визначає правові, економічні і соціальні основи організації охорони навколишнього природного середовища на користь нинішнього і майбутніх поколінь. Законом України від 25.06.91 р. № 1264-ХІІ “Про охорону навколишнього природного середовища”, із змінами і доповненнями, (далі – Закон № 1264-ХІІ) визначено, що екологічні нормативи встановлюють гранично допустимі викиди і скидання в навколишнє природне середовище забруднюючих хімічних речовин, рівні допустимого шкідливого впливу на нього фізичних і біологічних чинників, які повинні встановлюватися з урахуванням вимог санітарно-гігієнічних і санітарно-протиепідемічних правил і норм, гігієнічних нормативів.

Також цим Законом України визначено, що екологічні нормативи розробляються і вводяться в дію спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань екології і природних ресурсів, іншими уповноваженими на те державними органами згідно законодавству України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?