Курсова робота «Безперервно-проточний спосіб бродіння зерно-крохмальної сировини», 2009 рік

З предмету Техніка, технології · додано 18.12.2010 20:08 · від Jakarta · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат Вступ 1. Огляд вітчизняного і закордонного досвіду вирішення проблеми. Вибір і обгрунтування застосованого технологічного рішення 2. Опис схеми технологічних процесів та її характеристик 3. Технологічні розрахунки 3.1. Початкові дані для розрахунків 3.2. Розрахунок матеріального балансу 3.3. Розрахунок теплового балансу 3.4. Розрахунок основного і допоміжного обладнання 3.5. Розрахунок енергетичних витрат 4. Компоновка обладнання Висновки Список джерел інформації

Висновок

В сучасних умовах необхідно здійснювати технічне переоснащення діючих спиртових заводів й будівництво сучасних, високомеханізованих й автоматизованих комплексів. Одночасно з цим на підприємствах потрібно широко впроваджу-вати передові технології переробки сировини.

На сьогодні основними пріоритетами у спиртовій промисловості є:

– забезпечення низьких енерговитрат;

– зниження використання води при виробничих процесах;

– вирішення проблеми утилізації барди;

– підвищення якості вихідних продуктів;

– повне виключення екологічного забруднення довкілля.

Для вирішення цих проблем необхідно створювати й реалізовувати нові сучасні технології, розроблені на основі сучасного обладнання та різних наукових досліджень. Це дозволить максимально вирішити широкий спектр задач з виробництва етилового спирту.

У даному курсовому проекті розглянуто бродильне відділення спиртового заводу, описана схема технологічного процесу – безперервно-потоковий спосіб зброджування зерно-картопляного сусла. Наведені розрахунки енерговитрат а також матеріального та теплового балансу обладнання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?