Курсова робота «Людський капітал як джерело економічного зростання країни.», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 16.12.2010 19:28 · від анюта · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Людський капітал як джерело економічного зростання країни. 2. Ринок праці. 3. Взаємодія попиту та пропозиції на ринку праці. 4. Заробітна плата як елемент ринку праці. 5. Регулювання оплати праці в сучасних умовах господарювання. 6. Розрахункова частина. Висновок. Список використаної літератури.

Висновок

Ринок праці є одним з основних елементів ринкової економіки, за допомогою якого досліджується кількість вільних місць на підприємствах які терміново потребують на постійну роботу досвідчених,надійних,дієздатних,кваліфікованих працівників, які будуть згодні на запропоновану заробітну плату, і у найближчій час зможуть вийти на роботу. Також там ми можемо побачити кількість людей які хочуть влаштуватися на роботу за певним рівнем кваліфікації, освітніми даними, віком та здатністю до роботи у важких умовах.

У даній курсовій роботі ми розглядали: людський капітал як джерело економічного зростання країни, ринок праці в цілому, взаємодію попиту та пропозиції на ринку праці, заробітну плату як елемент ринку праці, регулювання оплати праці в сучасних умовах господарювання, а також розраховували основну та додаткову заробітну плату основних та допоміжних робітників підприємства,обчислювали чисельність, робили нарахування заробітної плати керівникам, спеціалістам і службовцям та обчислювали продуктивність праці у натуральному і вартісному вираженні.

За допомогою розрахунків ми побачили що кожному робітнику певної кваліфікації та певного розряду нараховується різна заробітна плата. І чим розряд та кваліфікація вище тим більше робітник отримує заробітну плату. Тому на ринку праці підприємства більше пропонують вакантні місця людям з високою кваліфікацією. А працівники з низькою кваліфікацією, і на місця які рідко співпадають з їхнім рівнем кваліфікації.

Коментар модератора

33 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?