Курсова робота «Огляд фінансової звітності (на матеріалах ЗАТ «Лафарж Гіпс»)», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 15.12.2010 10:27 · від Ирина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність огляду фінансово-економічної інформації 1.1. Поняття огляду відповідно до Міжнародних стандартів аудиту 1.2. Порівняння аудиту та завдання з огляду 2. Приклад завдання з огляду 2.1. Планування процедур з огляду 2.2. Здійснення завдання з огляду 3. Надійність висновку з огляду фінансово-економічної інформації Висновки Список використаної літератури Додаток 1. Приклади детальних процедур, що їх можна виконати при проведенні завдання з огляду фінансових звітів; Додаток 2. Форми фінансової звітності ЗАТ «Лафарж Гіпс», надані для виконання завдання з огляду; Додаток 3. Приклад висновку з огляду фінансової інформації; Додаток 4. Форма безумовно-позитивного висновку щодо огляду.

Висновок

Огляд фінансової звітності як послуга відрізняється від аудита обсягом і набором використовуваних аудитором процедур. Як правило, свої висновки аудитор робить на підставі різного виду запитів і аналітичних процедур.

Огляд фінансової інформації здійснюють на загальній стадії аудиту по всіх зібраних фактах і матеріалах аудиторських обстежень. Всеохоплений огляд дає можливість визначити, виходячи з принципу суттєвості, чи складена фінансова звітність відповідно до діючого порядку, чи відповідає вона фактичному стану справ на підприємстві, чи розкриті всі питання в залежності належним чином, чи відповідає фінансова звітність вимогам закону та іншим нормативним актам. Огляд фінансової звітності – надання аудиторові можливості, на основі процедур, які не дають усіх свідчень, що їх вимагала би аудиторська перевірка, констатувати, чи привернув увагу аудитора будь-який факт, що дає йому підстави вважати, що фінансові звіти не складені в усіх суттєвих аспектах згідно з визначеною концептуальною основою фінансової звітності. Огляд забезпечує середній рівень упевненості стосовно того, що інформація, яка є предметом огляду, не містить суттєвих викривлень.

Мета завдання з огляду проміжної фінансової інформації значно відрізняється від мети аудиту, що виконується відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (МСА). Огляд проміжної фінансової інформації не надає основи для висловлення думки про те, чи відображена фінансова інформація справедливо та достовірно або подана достовірно, в усіх суттєвих аспектах відповідно до застосовної концептуальної основи фінансової звітності.

Запит та аналітичні процедури з огляду, що виконуються при проведенні огляду фінансових звітів, визначаються судженням аудитора.

Результати огляду фінансово-економічної інформації оформлюються у вигляді висновку. У висновок щодо огляду слід включити чітке письмове висловлення негативної впевненості. Аудитор повинен розглянути та оцінити висновки, сформовані на підставі доказів, на яких ґрунтується висловлення негативної впевненості.

Коментар модератора

55 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?