Курсова робота «Відтворення трудових ресурсів», 2009 рік

З предмету Статистика · додано 14.12.2010 13:52 · від Lena · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 І. Теоретична частина 1. Статистика праці 4 2. Поняття і склад трудових ресурсів та робочої сили 7 3. Відтворення трудових ресурсів. Суть поняття “Відтворення” 16 II.Розділ. Практична частина 20 Додатки 36 Висновок 44 Список використаних джерел 45

Висновок

Робота складається з двох розділів, які включають в себе три частини, висновок та додатки.

Перша частина даної роботи присвячена характеристиці статистики праці, яка вивчає чисельність, склад, розподіл і відтворення трудових ресурсів, ступінь їх використання у процесі суспільного виробництва.

Друга частина роботи - це аналіз структури поняття трудових ресурсів та робочої сили, з посиланнями на додатки, що характеризують стан ринку праці на сьогоднішній день. Наведені дані описують ситуацію за останній рік, тому дають змогу реально оцінити ситуацію на ринку праці України.

У третій частині роботи розкрито сутність поняття “Відтворення”, наведено етапи, які проходить цей процес, учасниками якого є молодь - основне джерело поповнення трудових ресурсів, яке вступає в працездатний вік. Тому підготовка і випуск на ринок праці освіченої і творчо-активної робочої сили, забезпечення її кваліфікаційної і територіальної мобільності є однією з першооснов життєдіяльності народного господарства.

В другому розділі – практичній частині ми мали такі дані по роботі промислових підприємств, як прибуток від реалізації продукції та середньорічна вартість основних виробничих фондів і оборотних фондів. І на основі цих даних проводили групування, розраховували моду, медіану, визначали дисперсії, і будували графік кореляційного поля залежності прибутку від середньорічної вартості основних і виробничих фондів, розрахували параметри лінійного рівняння регресії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?