Курсова робота «Поняття витрат виробництва», 2007 рік

З предмету Економіка · додано 14.11.2011 18:04 · від Аліна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Теоретична та методичні основи управління витратами виробництва 5 1.1. Поняття та класифікація витрат 5 1.2. Види собівартості продукції, як витрат виробництва 8 1.3. Сутність процесу управління витратами та напрямки зниження собівартості 15 Розділ ІІ. Аналіз господарської діяльності ТОВ „Каскад” 21 2.1. Аналіз обсягів виробництва та реалізації продукції підприємства “Каскад” 21 2.2. Аналіз використання основних фондів 22 2.3. Аналіз фінансових результатів та рентабельності ТОВ “Каскад” 24 2.4. Напрямки зниження собівартості продукції ТОВ „Каскад” 27 Висновки 32 Список використаної літератури 33 Resume 36

Висновок

Головний мотив діяльності будь-якої фірми в ринкових умовах - максимізація прибутку. Реальні можливості реалізації цієї стратегічної мети у всіх випадках обмежені витратами виробництва і попитом на продукцію, що випускається. Оскільки витрати – це основне обмеження прибутку й одночасно головний фактор, що впливає на обсяг пропозиції, то прийняття рішень керівництвом фірми неможливо без аналізу вже наявних витрат виробництва і планування їхньої величини на перспективу.

Діяльність будь - якого підприємства завжди пов'язана з певними витратами матеріальних, трудових, інформаційних, грошових та інших ресурсів на виготовлення, зберігання, транспортування, сортування, пакування, фасування та реалізацію товарів. Сукупність всіх цих витрат і складає поточні витрати підприємства.

Собівартість продукції, робіт та послуг - це виражені у грошовій формі поточні витрати підприємства на підготовку виробництва, виготовлення продукції та її збут. Витрати на виробництво утворюють виробничу собівартість, а витрати на виробництво і збут - повну собівартість продукції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?