Реферат «Впровадження системи управління знаннями як конкурентна перевага сучасного підприємства», 2009 рік

З предмету Філософія · додано 12.12.2010 22:20 · від Татьяна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Управління знаннями як необхідний сучасний фактор виробництва 5 2. Впровадження системи управління знаннями, її значимість для сучасного підприємства 13 3. Механізм системи управління знаннями 19 Висновок 25 Список використаної літератури: 27

Висновок

Категорія “знання підприємства” є багатогранною. Вона поєднує знання співробітників підприємства, що включають професійні та персональні навички, уміння, думки, здібності, відчуття, досвід, способи комунікацій, ділові та особові контакти; знання членів інших організацій, які взаємодіють з підприємством. Такі знання передаються підприємству при спільному вирішенні завдань, що пов'язані з відповідними сферами діяльності.

В свою чергу ефективне використання знань підприємства в наш час є провідним для формування його конкурентних переваг порівняно із землею, капіталом і працею. Важливість знання, що зростає, є не просто додатковою змінною в процесі виробництва товарів: воно значно змінює правила гри підприємств на ринку в умовах його функціонування в змінному середовищі.

Для сучасного підприємства першочергового значення набуває не просто питання використання знань своїх співробітників, а питання розробки та формулювання системи управління знаннями. В свою чергу постає ще одна проблема – проблема створення та запуску дієвого механізму реалізації цієї системи задля забезпечення конкурентної переваги сучасного підприємства.

На сучасному етапі розвитку суспільства однією з проблем є те, що серед великого масиву непотрібної інформації необхідно знайти дані, потрібні для справи. Більшість допускаються помилки, адже вважають що проблемою при прийнятті рішень є брак або нестача інформації.

Знання слід розглядати як окремий специфічний об'єкт управління. Управління знаннями підприємства – це процес, у якому діяльність, спрямована на досягнення цілей, розглядається не як одноразова, а як серія безперервних, взаємозалежних дій, що зумовлюють зміцнення та розвиток конкурентних переваг підприємства.

Знання підприємства є динамічним ресурсом, тому в роботі запропоновано підхід до впорядкованого використання знань підприємства, який являю собою систему управління знаннями. В основі цієї системи лежить механізм, який спрямований на те, аби виявити, якими знаннями володіють співробітники підприємства і як ці знання можна використовувати для формування й підтримки його конкурентних переваг. Метою побудови ефективної системи управління знаннями має бути виявлення найбільш важливих і цінних співробітників підприємства, що є носіями знань підприємства. Цінність знання в даному випадку визначається можливими втратами підприємства у випадку звільнення таких співробітників.

Управління знаннями – це збереження досвіду, знань, інформації і даних про події в організації, які потім застосовують для підтримки прийняття рішень у майбутньому.

Управління знаннями – це складний процес, що вимагає постійного контролю та готовності до змін.

Корпоративні знання є одним з найважливіших ресурсів, який може вплинути на інвестиційну привабливість сучасного підприємства.

Управління знаннями є новим вектором в управлінській діяльності організації. Воно спрямоване на накопичення та ефективне використання знань, як найважливішого ресурсу підприємства і має бути одним з головних інструментів підвищення його конкурентоспроможності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?