Дипломна робота «Розробка бази даних для автоматизованого робочого місця диспетчера Tower», 2010 рік

З предмету Комп'ютери · додано 11.12.2010 16:09 · від Partyzanka123 · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Перелік умовних позначень, символів, одиниць скорочень і термінів 6 Вступ 7 Розділ 1. Дослідження предметної області 9 1.1. Посадова інструкція диспетчера Tower 9 1.2. Функції та межі відповідальності диспетчера TWR 10 1.3. Огляд існуючих методик і систем автоматизації 12 1.4. Методика визначення мінімальних безпечних інтервалів 22 1.5. Структурна схема «Аеропорт очима диспетчера» 26 1.6. Опис процесу прийняття рішень диспетчером Tower і визначення можливостей його підтримки 28 Розділ 2. Формулювання вимог 30 2.1. Поняття вимог до програмного виробу 30 2.2. Функціональн вимоги 30 2.3. Нефункціональні вимоги 31 2.4. Специфікація вимог до системи 33 Розділ 3. Реалізація бази даних 38 3.1. Розробка моделі інформаційних потоків 38 3.2. Етапи проектування баз даних 42 3.3. Призначення та компоненти інфологічної моделі 43 3.4. Перехід від інфологічної моделі до даталогічної 46 3.5. Опис функціональних можливостей БД для робочого місця диспетчера TWR 49 Висновки 51 Література 52 Додатки Додаток А Блок-схема процесса прийняття рішень на робочому місці диспетчера TWR Додаток Б Лістінг програми

Висновок

В ході нашої роботи ми дійшли висновку, що існує безліч систем автоматизації, та жодна з них не може повністю задовольнити роботу диспетчера TWR і це має негативний вплив на продуктивність праці диспетчера. В зв’язку з цим ми вирішили, що необхідно розробити базу даних для диспетчера, яка б оптимізувала його роботу.

На основі отриманих даних з посадової інструкції диспетчера TWR, була розроблена схема інформаційних потоків, яка вказує на об’єкти з якими контактує диспетчер. Дана схема слугувала ґрунтом для розробки більш розгорнутої моделі, яка дає нам більш чітке уявлення про роботу диспетчера TWR та його взаємодію з іншими компонентами авіа системи.

Також ми проаналізували та визначили основні види вимог до програмного виробу. Ми класифікували вимоги за функціональними та не функціональними ознаками. Опираючись на ці вимоги ми розробили базу даних, яка б відповідала стандартам функціональності, надійності та зручності у користуванні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?