Курсова робота «Аналіз діючої системи планування в «Бориспільтепломережа». Заходи по підвищенню її ефективності.», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 08.12.2010 09:32 · від Іра · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Планування,як одна із основних функцій менеджменту. 1.1. Основні функції менеджменту. 1.2. Суть та форми планування. Види планів. 1.3. Мета та принципи стратегічного планування. 1.4. Зміст і структура стратегічного плану. 2.Аналіз системи планування комунального підприємства «Бориспільтепломережа». 2.1. Мета стратегічного плану та оцінка діяльності підприємства. 2.2. Головні проблеми що потребують першочергового вирішення. 2.3. Стратегічні заходи щодо стабілізації роботи підприємства. 3.Заходи по підвищенню ефективності системи планування. Висновок Список використаної літератури

Висновок

Під час виконання курсової роботи я дослідила систему планування на комунальному підприємстві «Бориспільтепломережа». Цю систему я досліджувала на прикладі стратегічного плану на 2006-2011 роки.

Під час дослідження підприємства я дізналась як аналізуються показники ефективності діяльності підприємства, проблеми всіх відділів та стратегії,що підприємство застосовує для подолання та виправлення цих проблем.

Після підготовки курсового проекту я зрозуміла як впливає на діяльність підприємства правильно складений план роботи. Якщо персонал підприємства чітко виконує розроблений стратегічний план, то це позитивно вплива на підприємство,оскільки він створений для того,щоб рятувати організацію від впливів зміни внутрішнього та зовнішнього середовищ, конкурентів, постачальників сировини та обладнання.

Визначила 10 кроків до створення ідеального, ефективного стратегічного плану: ініціювання й узгодження процесу стратегічного планування, визначення офіційних повноважень та обов'язків організації, визначення місії та цінностей організації, аналіз зовнішнього та внутрішнього середовища організації, Визначення стратегічних проблем, які стоять перед організацією, формулювання стратегій та планів для вреґулювання стратегічних проблем, перегляд і ухвалення стратегій та плану, розроблення ефективного процесу впровадження, повторна оцінка стратегій та процесу стратегічного планування.

Головною ознакою, що впливає на ефективність планів є те, шо кожен повинен знати коло своїх прав і обов’язків, кожен повинен мати сферу діяльності за яку він нестиме відповідальність. Також головним є те, що щоб в кожного працівника був єдиний начальник,щоб людина знала кому вона підпорядковується.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?