Курсова робота «Планування та організація експортно-імпортної діяльності фірми (на прикладі "АрселорМиттал Кривой Рог" )», 2009 рік

З предмету ЗЕД · додано 07.12.2010 21:54 · від Anna · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Планування то організація експортно-імпортної діяльності фірми 1.1. Основні методи операцій з експорту й імпорту товарів 1.2. Організація експортних операцій 1.3. Організація імпортних операцій 1.4. Торговельно-посередницькі операції 1.5. Організаційні форми торговельно-посередницьких операцій Висновок до розділу 1 Розділ 2. Техніко-економічний аналіз виробничо-господарської діяльності підприємства 2.1. Аналіз виробництва і реалізації продукції в цілому і по асортименту 2.2. Якість і конкуренто спроможність продукції 2.3. Структура виробництва і реалізації продукції 2.4. Темпи росту і приросту виробництва продукції Висновок до розділу 2 Розділ 3. Розрахунок схеми комерційної угоди та укладання відповідних договорів 3.1. Розрахунок за схемою комерційної угоди 3.2. Розрахунок за експортним контрактом 3.3. Розрахунок комерційної вигоди посередника Висновок до розділу 3 Висновки по роботі Список використаних джерел Додатки

Висновок

Важливою умовою здійснення експорту та імпорту товарів як виду ЗЕД є обов’язковість укладення зовнішньоекономічних договорів (контрактів). Обов’язковим для будь-якого зовнішньоекономічного договору (контракту), що укладається суб’єктом ЗЕД України, є і передбачений йією ж нормою порядок підписання такого договору, за яким від імені суб’єктів ЗЕД такий договір підписують дві особи, крім випадків, коли таким суб’єктом є фізична особа. Від імені суб’єктів ЗЕД України, що є юридичними особами, зовнішньоекономічний договір підписує одна особа, яка має таке право згідно з посадою відповідно до установчих документів даного суб’єкта ЗЕД, та особа, яку уповноважено на це довіреністю, видано за підписом керівника суб’єкта ЗЕД одноособово чи в іншому порядку, передбаченому установчими документами, або особа, яку уповноважено на це установчими документами безпосередньо.

Зробивши розрахунки за якістю і конкурентоспроможністю продукції, можна сказати, що показники ефективності вмісту Ре в залізній руді на шахті ім. Артема в 2007 році збільшуються, а на Гірничому цеху в 2008 році значно збільшуються порівняно з іншими роками.

Що стосується прибутку від реалізованої продукції, то він склав 28257328,9грн, що на 5448710,57грн. більше ніж він був у попередньому році. З цього можна зробити висновок, що шахта ім. Артема розвивається вірним шляхом, що свідчить правильне використання ресурсів для виробництва та реалізації продукції, з чого видно, що видобуток залізної руди досить високої якості. В Гірничому цеху, як можна було помітити, спостерігається в 2008 році зменшення прибутковості. Це пов'язано зі зменшенням видобутку руди в 2008 році, порівняно з 2007. Тому з наших розрахунків видно, що на Гірничому цеху спостерігається негативна тенденція у структурі і реалізації продукції. З цього зробимо висновок, що необхідно збільшити обсяг видобутку залізної руди.

За темпами приросту можна сказати, що спостерігається позитивний темп росту і приросту видобутку залізної руди шахтою ім. Артема за період 2005 - 2008 роки, де середньорічний темп росту склав 104,6%, а середньорічний темп приросту видобутку залізної руди шахтою ім. Артема щорічно збільшується на 4,6%. Що стосується видобутку залізної руди Гірничим цехом, то тут навпаки спостерігається негативна тенденція темпу росту і приросту за період 2005-2008 роки. Середньорічний темп приросту видобутку зменшується щорічно на 8 %.

Зробивши висновки за всіма розрахунками та проаналізувавши виробництво і реалізацію продукції ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за двома ланкам шахті ім. Артема та Гірничому цеху, можна сказати, що підприємство працює ефективно, але потрібно звернути увагу на видобуток залізної руди відкритим способом.

Також важливо підвисити потік продукції на експорт, тоді і підприємство і його працівники, і місто в якому воно знаходиться, заживуть новим, більш заможним життям, чого я і бажаю.

Коментар модератора

55 стор. Можуть бути орфографічні помилки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?