Реферат «Стратегічні комунікації», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 07.12.2010 14:35 · від Дар'я · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2 2. Стратегічні комунікації. Функції, що вони виконують 3 3. План комунікації 5 4. Список найпоширеніших методів стратегічної комунікації 7 5. Висновок 8 6. Список використаних джерел 9

Висновок

Отже, підводячи підсумки необхідно відмітити, стратегічні комунікації відіграють важливу роль у системі зв’язків з громадськістю. Вони визначають вибір ситуації і забезпечують вирішення завдань у межах стратегії.

З допомогою стратегічних комунікацій відбувається спланований обмін інформацією, налагодження необхідних зв’язків. Вони виконується важливі функції для розвитку будь-якої компанії, тому необхідність в них є беззаперечна.

В контексті стратегічних комунікацій важливу роль відіграє стратегічне планування, що реалізується в Плані комунікацій. Його розробка наведена вище.

Стратегічні комунікації віднімають приблизно 70% робочого часу менеджера. І незважаючи на стрімко зростаючу автоматизацію бізнес-процесів, впровадження новітніх технологій управління, вони продовжують залишатися ключовим фактором для збільшення показників росту і розвитку компаній

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?