Реферат «Поняття "система" та її види (системний аналіз)», 2008 рік

З предмету Інше · додано 08.12.2010 13:26 · від Альона · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Вступ 3 2. Поняття «система» 4 3.Перші уявлення про систему 6 4.Класифікації систем 8 5.Визначення поняття «система» у різних дослідників 12 6.Різновиди систем 16 7.Висновок 18 Література 22

Висновок

Сучасна наука потребує вироблення чіткого наукового визначення системи. При визначенні поняття «система» необхідно враховувати найтісніший взаємозв'язок його з поняттями цілісності, структури, зв'язку, елементу, відношення, підсистеми і ін. Зазнавши тривалу історичну еволюцію, поняття «система» з середини ХХ ст. стає одним з ключових філософсько-методологічних і спеціально-наукових понять. У сучасному науково-технічному знанні розробка проблематики, пов'язаної з дослідженням і конструюванням системи різного роду, проводиться в рамках системного підходу, загальній теорії системи, різних спеціальних теорій системи, в кібернетикці, системотехніці, системному аналізі і т.д.

Аналіз різноманіття вживання поняття "система" показує, що воно має стародавнє коріння і грає дуже важливу роль в сучасній культурі, виступає інтегралом сучасного знання, засобом збагнення всього сущого. Разом з тим поняття не однозначне і не жорстке, що робить його виключно креативним. Сприйняті від античності уявлення про системність буття розвивалися як в системно-онтологічних концепціях Б. Спінози і Р. Лейбніца, так і в побудовах наукової систематики XVII-XVIII ст.

Система має право вибору, обумовлене її попередньою історією і обмеженнями на безліч можливих шляхів розвитку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?