Курсова робота «Формування привабливості зовнішніх ринків плодоовочевої продукції для підприємств аграрного сектору Миколаївської області», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 07.12.2010 04:11 · від Кирилл · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Теоретичні основи формування привабливості зовнішніх ринків плодоовочевої продукції для підприємств аграрного сектору 1.1. Сутність та функції світового ринку плодоовочевої продукції 5 1.2. Привабливість міжнародних товарних ринків 6 1.3. Методика оцінки привабливості зовнішніх ринків плодоовочевої продукції 8 РОЗДІЛ 2. Економічна характеристика діяльності аграрних підприємств Миколаївської області на світових ринках плодоовочевої продукції 2.1. Економічна характеристика аграрних підприємств – виробників плодоовочевої продукції 12 2.2. Аналіз зовнішньоекономічної діяльності аграрних підприємств – виробників плодоовочевої продукції 17 2.3. Оцінка привабливості зовнішніх ринків плодоовочевої продукції для аграрних підприємств 20 РОЗДІЛ 3. Стратегія привабливості світових ринків плодоовочевої продукції для аграрних підприємств Миколаївської області 3.1. Запровадження стратегічного планування діяльності аграрних підприємств на зовнішніх ринках плодоовочевої продукції 26 3.2. Удосконалення внутрішньогосподарських відносин при виході на зовнішній ринок 29 3.3. Застосування логістичних підходів при виході на зовнішній ринок 31 Висновки 34 Додатки 35 Список використаних джерел 37

Висновок

Проаналізувавши привабливість зовнішніх ринків, можна сказати, що воно пов’зане із аналізом впливу чинників ринкового середовища країни на діяльність підприємства, які бажають працювати на данному ринку, кількісними та якісними характеристиками галузевого ринку.

Провівши аналіз методів оцінки привабливості ринків плодоовочевої продукції, виявилось, що найбільш використовуваним методом є STEP-аналіз, який включає поетапне дослідження соціально-культурних, технологічних, економічних та політико-правових факторів. На наш погляд цей метод має превагу над іншими методами оцінки, те що за його допомогою можна провести значний, детальний, поетапний аналіз інформації, отриманої під час підвищенно-ретельного збору даних.

Враховуючи специфіку плодоовочевого сектору економіки при виході на зовнішні рики, підприємства данної галузі мають обов’язково займатися стратегічним плануваннямі розробляти стратегії виходу на ринок, які б могли надати конкурентні переваги.

На території Миколаївської області діє значна кількість підприємств-виробників плодоовочевої продукції, але тільки ТОВ „Сандора” та ФГ „Владам”, займаючи більшу частину місцевого ринку, можуть конкурентні переваги і на зарубіжних ринках.

Так ТОВ „Сандора”, продукція якої продається у 24-х країнах світу, в п’яти з яких є лідером ринку (Білорусь, Молдова, Азербайджан, Арменія, Киргистан).

На діяльність підприємств на зовнішніх ринках також впливає і внутрішньо-господарські відносини та логічні операції по транспортуванню та зберіганню плодоовочевої продукції.

На нашу думку найбільш конкурентноздатною на зовнішніх ринках плодоовочевої продукції є стратегія орієнтування на середні та низькі цінові категорії продукції досить високої якості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?