Реферат «Система соціального страхування Нідерландів», 2004 рік

З предмету Страхування · додано 04.12.2010 16:24 · від 7Zeus · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Соціальне страхування Нідерландів Висновок Список літератури

Висновок

В даний час, швидше за все, неможливо розробити таку модель соціального страхування, яка могла б бути застосовна в майбутньому українському суспільстві. Судячи по всому, сьогодні можна говорити тільки про модель соціального страхування перехідного періоду, чітко вказуючи межі її використання та можливості. Це не тимчасова модель, а модель, яка повинна відповідати саме даному відрізку часу і вирішувати свої специфічні завдання. При це ні закордонний, ні вітчизняний досвід не може бути використаний, принаймні в повній мірі, оскільки кожна країна завжди перебуває в унікальній ситуації і тому будує свою власну, більшою чи меншою мірою відмінну від інших країн, систему соціального страхування.

Ще зовсім недавно багато вчених стверджували, що саме роздержавлення системи соціального страхування і віддача її на відкуп ринковій стихії зроблять її більш сучасною. Але саме перехідний період вимагає, безумовно, більш активної участі держави у соціальному страхуванні, саме в перехідний період держава виступає найголовнішим страхувальником. Сьогодні це вже зрозуміло. І тільки те, що держава сьогодні зберегло великий вплив, у тому числі і фінансове, на систему соціального страхування в країні, допомогло системі в цілому більш-менш успішно вирішувати свої завдання.

Звичайно, при цьому не можна закривати очі й на ті великі витрати, які допускаються при державному регулюванні системи соціального страхування та на які цілком справедливо вказують багато вчені і публіцисти.

Соціальне страхування має специфічну особливість, яка визначається природою страхування, а саме: створення механізму відшкодування збитку при виникненні страхового випадку та забезпечення доходу, непоправного іншими способами. Але це не просте допомогу, як при соціальному забезпеченні. Відшкодування передбачається тільки при настання страхового випадку та участь громадянина в системі соціального страхування.

Коментар модератора

9 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?