Курсова робота «Інформаційно-вимірювальний контролер», 2003 рік

З предмету Техніка, технології · додано 06.12.2010 13:22 · від Ира · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Технічне завдання Анотація Вступ 1. Аналіз технічного завдання. 2. Огляд методів та пристроїв вимірювання неелектричних величин 2.1. Загальні відомості про вимірювання неелектричних величин 2.1.1. Особливості електричних вимірювань неелектричних величин 2.1.2. Основні види перетворювачів неелектричних величин 2.2. Вимірювання геометричних розмірів 2.2.1. Вимірювання лінійних та кутових розмірів 2.2.2. Вимірювання товщини 3. Принцип роботи системи і розробка структурної схеми 4. Вибір елементної бази та розробка схеми електричної принципової МК 4.1. Розробка блоку керування 4.2. Розробка блоку комутації каналів 4.4. Розробка блоку індикації 5. Розрахунок похибки вимірювання системи 6. Розробка програмного забезпечення 6.1. Розробка загальної схеми функціонування системи 6.2. Розподіл ресурсів МК та написання програми на мові асемблер Висновки Література Додаток А. Схема електрична структурна Додаток Б. Схема електрична принципова Додаток В. Перелік елементів Додаток Г. Лістинг програми на мові асемблер

Висновок

В процесі даного курсового проекту було розроблено інформаційно-вимірювальну систему для визначення товщини металевого листу. Система розроблена на базі ОМ ЕОМ К1816ВЕ51 і дозволяє вимірювання та індикацію мінімального, максимального та середнього значення контрольованого параметру для заданої кількості каналів. Для заданої системи розроблено структурну схему, схему електричну принципову, алгоритмічне та програмне забезпечення на мові асемблер.

Проведено аналіз та порівняння методів та засобів визначення товщини.

Перевага мікроконтролерів (однокристальних мікроЕОМ) над мікропроцесорами при розробці аналогічних систем контролю та вимірювання. Крім того конструктивне виконання мікропроцесорної системи на базі мікроконтролерів простіше ніж на базі мікропроцесорів. Очевидним є переваги та зручність цифрової обробки інформації та представлення і зберігання її в цифровому вигляді.

Коментар модератора

45 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?