Реферат «Механізм та методи управління в митних органах», 2005 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 03.12.2010 21:28 · від Valentina · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ1 Управління та завдання митних органів 6 1.1. Митна справа та її регулювання 6 1.2. Завдання митних органів 8 1.3. Управління його методи та завдання в митних органах 11 Розділ 2. Закони, принципи та функції управління в митних органах 15 2.1. Закони управління 15 2.2. Принципи управління 15 2.3. Функції управління 17 Висновки та пропозиції 19 Список використаних джерел 21

Висновок

Основним принципом формування і функціонування системи митних органів є принципи та управління митною системою, який нерозривно пов'язаний з однорідними принципами функціонування митної системи — єдина митна політика, єдина митна територія, єдине митне законодавство, єдине тарифне регулювання і поєднання його з заходами економічної політики. Вибір оптимальної структури митної служби і варіантів розміщення митних органів на території країни є одним із головних елементів організації митної системи. Важливе значення в організації системи митних органів займає планування та прогнозування. Основним завданням якого є забезпечити якісні і кількісні параметри основних завдань митних органів і програм соціально − економічного захисту вітчизняного виробника виходячи з розробленої і прийнятої у законодавчому порядку соціально − економічної доктрини. Сфера митного планування поділяється на загальнодержавне планування − основним завданням якого є регламентація митної діяльності; та корпоративне планування − основним завданням якого є митний контроль, митне оформлення, заходи тарифного та нетарифного регулювання ЗЕД.

В цілому система митних органів складається з Центрального апарату ДМСУ, який контролює та регулює діяльність регіональних митниць, митниць прямого підпорядкування та управління і установи ДМСУ. Оскільки митні органи є державним органом регулювання зовнішньоекономічної діяльності, то відповідно й фінансування їх відбувається за рахунок Державного бюджету.

Результативність роботи митних органів багато в чому залежить від якості рішень, які приймаються на всіх рівнях управління. Згідно сучасних поглядів на теорію держави та права митна політика є одним з критеріїв, що визначає зміст діяльності держави в тій чи іншій сфері. Вона формалізується в конкретних правових нормах і реалізується в процесі діяльності органів митної служби.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?