Реферат «Суть та види ризику при встановленні цін», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 02.12.2010 23:05 · від pingvin · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність цінового ризику 2. Особливості визначення цінового ризику 3. Види ризику при встановленні цін 4. Управління ціновим ризиком на підприємстві Висновок Список використаної літератури

Висновок

З метою підвищення ефективності цінової політики в умовах ризикової ситуації при управлінні ризиком слід гармонійно поєднувати ціну з усіма елементами маркетингу. Сама ціна повинна являти собою добре інтегровану цілісність, що відповідає вимогам цільового ринку. При визначенні її рівня необхідно враховувати особливості захисту підприємства від найбільш поширених причин появи ризику. Досягається це на основі врахування в процесі формування ціни на продукцію основних напрямів та ймовірності виникнення ризику, а також розробки заходів по запобіганню відповідним збиткам або їх зниженню.

Таким чином, ціновий ризик є невід’ємним елементом маркетингової діяльності при реалізації продукції. Враховуючи ці обставини підприємство заздалегідь повинно передбачати можливі наслідки ризику та завчасно вживати адекватні контрзаходи, але на це потрібно йти свідомо, після ретельних розрахунків і роздумів. Для цього перед прийняттям управлінського рішення необхідно проводити серйозні дослідження ризикової ситуації.

Коментар модератора

16 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?