Курсова робота «Тур по Закарпатський області», 2005 рік

З предмету Туризм · додано 02.12.2010 15:54 · від Вредина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 1. Культурно-пізнавальний тур 8 2.Розробка схеми маршруту 9 2.1. Мукачево 9 2.2. Ужгород 10 2.3. Берегове 10 2.4. Виноградів 11 2.5. Хуст 11 2.6. Національний парк Синевир, Міжгірський район програмне забезпечення туру. 14 4. Маркетингове дослідження 19 5. Розробка рекламної стратегії 20 6. Розрахунок вартості туру 22 Висновки 24 Список використаних джерел 26 Додатки 27

Висновок

В результаті виконання курсової роботи з дисципліни «Технологія туристичної діяльності» на тему «Тур по Закарпатський області» було застосовано на практиці теоретичні знання та навички при самостійній розробці культурно-пізнавального туру.

Для цього на початковому етапі було проведене дослідження Закарпаття як об’єкту туризму та встановлено, що ця область має великий рекреаційний потенціал, наявне загальнодержавне і міжнародне значення у різних формах туризму, зокрема у пізнавальному та культурно-розважальному, завдяки природним та історичним ресурсам. Відпочинок на території Закарпатської області буде цікавим не лише для українців, а й для жителів європейських країн через зручне географічне розташування краю (центр географічної Європи знаходиться в селищі Ділове Рахівського району) та приналежність до найбезпечніших та екологічно чистих регіонів Європи.

Головними факторами вибору пунктів маршруту були наявність пам’ятників природи та архітектури. Я вважаю, що найбільш цікавими для туристів будуть:

Мукачеве, селище Середнє Мукачівського району, Ужгород, селище Невицьке Ужгородського району, Хуст, селище Королево Виноградівського району, Виноградів, Берегове, селище Квасово Берегівського району, селище Довге Іршавського району, Національний природний парк Синевир та Свалява. Всі пункти відвідуватимуться в наведеній послідовності.

При розрахунку відстаней між наведеними пунктами, часу, необхідного для їх подолання та відвідування визначних місць було встановлено, що необхідно 6 днів, оскільки саме ця кількість днів є найбільш комфортною для туристів. До того ж за формою маршруту тур є комбінованим та включає в себе елементи кільцевого та радіального маршрутів, а це збільшує кількість необхідного часу на пересування з одного пункту до іншого.

При виборі засобу розміщення туристів, було обрано приватний готель «Лангет» завдяки зручному розташуванню в центрі міста Мукачеве та порівняно невеликий вартості проживання на одного туриста (110грн./добу).

Транспортування між пунктами маршруту буде здійснюватися сучасно обладнаним кондиціонером та телевізором мікроавтобусом «Мercedes», що розрахован на 20 пасажирів. Саме цей факт став головною причиною набору групи у 18 чоловік (18 + одне місце для водія та одне для гіда-екскурсовода).

Завдяки проведеному маркетинговому дослідженню було встановлено, що потенційним споживачем даного туру є представник середнього класу, віком від 25 до 35 років, який віддає перевагу відпочинку з родиною чи друзями та згоден витратити на відпочинок в середньому 1550грн. З метою відвідування культурно-історичних місць подорожує приблизно 25% відсотків населення та вважає кінець весни – початок осені найкращим часом для цього різновиду відпочинку. За популярністю відпочинок в Карпатах займає 3 місце.

Рекламна стратегія щодо туру по Закарпаттю полягала в розміщенні оголошень на шпальтах газет та журналів, надрукуванні рекламних листівок, створенні оголошень на популярних FM-станціях і в Інтернеті, яка була спрямована на привернення уваги до туристичного продукту потенційного споживача, та, як наслідок, збільшення обсягів продажів та прибутків.

При проведенні підрахунків були визначені загальні розміри витрат на розробку туру - 21065 грн., прибуток, очікуваний від реалізації турів - 8426грн. та остаточна вартість туру для одного туриста, яка склала приблизно 1640 грн.

Висновок, полягає в тому, що даний тур, на мою думку, може бути конкурентноспроможним на ринку туристичних послуг та користуватися популярністю серед споживачів завдяки, по-перше, відносно невеликій вартості, і, як результат, доступності широкому загалу. По-друге, обсяг та якість послуг, що надаватимуться туристу, відповідають першому класу обслуговування, та на сьогодні існує невелика кількість розроблених турів по Україні, які пропонують подібну насичену програму відвідування визначних місць за такий строк і вартість.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?