Реферат «Характеристика та аналіз транснаціональної компанії «Sprint Nextel»», 2005 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.12.2010 06:37 · від Elena · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Характеристика компанії «Sprint Nextel» 2.Організаційна структура компанії 3.Особливості міжнародного менеджменту згідно зі сферою діяльності та національними особливостями управління компанії 4. SWOT-аналіз компанії «Sprint Nextel» Висновки Список використаних джерел

Висновок

В роботі була наведена характеристика компанії «Sprint Nextel», її організаційна структура, а також особливості міжнародного менеджменту згідно зі сферою діяльності та національними особливостями управління компанії та SWOT-аналіз компанії.

Компанія «Sprint Nextel» є однією з найбільших телекомунікаційних компаній на планеті. Вона пропонує великий асортимент бездротових і дротових комунікаційних сервісів, надаючи свободу мобільності споживачам, корпоративним і урядовим користувачами. «Sprint Nextel» широко відомий завдяки розробки, проектування та впровадження інноваційних технологій, у тому числі двох потужних бездротових мереж, які обслуговують 53,6 млн. клієнтів.

«Sprint Nextel» отримала широке визнання за розробку, інжиніринг та впровадження інноваційних технологій, у тому числі першу бездротову 4G послугу від національного перевізника в США, пропонуючи передові мобільні послуги передачі даних, провідних брендів, включаючи передплачені Virgin Mobile USA, Boost Mobile, від центів мобільних та бездротових забезпечень.

Компанія складається з холдингової компанії та виділених компаній. Її управління здійснює рада директорів. Холдингова компанія, у свою чергу, складається з інвестиційної компанії, компанії з надання послуг мобільного зв’язку та дочірніх компаній. Виділені компанії «Sprint Nextel» складаються з головного офісу та регіональних представництв.

Компанія «Sprint Nextel» працює на міжнародному рівні, тому вона вибирає організаційну структуру, яка відповідає її стратегії.

Провівши SWOT-аналіз компанії «Sprint Nextel» було виявлено, що в її діяльності більше сильних сторін, ніж слабких.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?