Реферат «Міжнародний валютний фонд», 2009 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 02.12.2010 00:40 · від Алена. · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 3 2. Історія створення МВФ 5 3. Механізм функціонування організації: А) Організаційна структура 7 Б) Прийняття рішень 8 В) Джерела фінансування МВФ 9 4. Характеристика сучасних проектів МВФ: - Нагляд 11 - Кредитно-фінансова діяльність 11 - емісія СПЗ 17 5. Висновки 18 6. Література 19

Висновок

Маючи майже глобальне членство у 185 країнах, МВФ володіє унікальними можливостями для надання допомоги урядам країн-членів у користуванні можливостями та управлінні завдань, породжуваних глобалізацією. МВФ досліджує глобальні економічні тенденції та показники, попереджує своїх країн-членів, коли бачить проблеми на горизонті, є форумом для політичного діалогу, переходить на «ноу-хау» для урядів з питань боротьби з економічними труднощами. Допомога країні узяти вигоду з глобалізації, уникаючи при цьому її мінуси є важливим завданням для МВФ.

МВФ був заснований більше 60 років тому в кінці Другої світової війни. Засновники мали на меті побудувати основи для економічного співробітництва, які дозволили б уникнути повторення катастрофічної економічної політики, яка сприяла Великій Депресії 1930-х років та глобальним конфліками, як наслідку.

На шляху організації стояло багато перешкод (кінець Бретто-Вудської валютної системи, нафтова криза 1970-з років, Мексиканська криза 1982 р., розпад системи соціалістичного табору та ін.), але на сьогодні МВФ не лише не втратила свого значення у світовій валютно-фінансовій системі та економіці в цілому, а навпаки, стала їхньою невід’ємною складовою.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?